Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mikor fog színre lépni az...

Bölcsek köve kérdése:

Mikor fog színre lépni az ószövetségi elképzelések Messiása, Immánuel?

Figyelt kérdés

Immánuel 1999.08.11-én jött a világra, a teljes napfogyatkozással hatásfokozott kozmikus kereszt égisze alatt, ami természetesen a Schemhamphoras (Isten 72 szelleme) legkiemelkedőbb szellemi hatású kozmikus forrásának számított.


Azóta már több rabbi is találkozott Immánuellel az elmondásuk szerint. Az elképzelések értelmében Benjamin Netanjahu (1949 -) izraeli miniszterelnöknek kellene majd átadni számára a "kormánypálcát".


Ezsdrást egy ugyanilyen felépítésű, i.e. 451.05.18-án létrejött kozmikus kereszt motiválhatta a Tóra megalkotására, amit i.e. 445.(?) őszén, pontosabban az alkotó elmondása szerint a hetedik hónap (tisri) 1-én, újhold alkalmával ismertetett meg a néppel és fogadtatott el velük alkotmány gyanánt. Ezt a napot polgári újéveként, Ros Hásána gyanánt ünnepelik meg minden évben, a legősibb zsidó szakrális fúvós hangszer, a sófár megszólaltatásának kíséretében.



márc. 31. 11:52
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
63%
Hamarosan , antikrisztus 1998 fogant 3x666 , születési évében is a 666 fordítva rejtve . Jézus színrelépéset másolja 30 évesen jelenik meg . A kovid káosz és vérengzés a 21 éves nagykorúságát ünnepelte, ő a kisértő a kigyó (WHO embléma) és a sars cov eredetije kigyóméreg genon ( izomgörcs infarktus légzésbénulás vérmérgezés halál ) Bill G luciferáz immunitás injekciót fejlesztett kiegészitve szenzoros nyomkövető inplantátumot patent vipo microsoft wo 2020 060606 ... A Salamon újraépitett Jeruzsálem hegyén a templomot addigra felhúzzák , ezért van ott Gaza invazió mert Al Aksa mecset pont ott áll ... . A vörös áldozati teheneket saktereket már bemutatták . Tehát 2030 ban már simán itt lehet ,addigra globalis káosz zavargások stb amire tud zsenialis megoldásokat . Társadalmi egyenlőség mese , elkobozza újraosztásra a tulajdon és birtokjavakat a csórik között, világbékét hoz egységes pénz megfigyelés fejadagok . Drakoi szigor aki nem akar világpolgár lenni kényszerites sitt majd kivégzés.
ápr. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

Válasz a 4. bejegyzésre:


"Ahogy előttem már elmondták, a messiás nem más, mint az általunk ismert

Krisztus Jézus.

A Héber iratok teljesen egyértelműen a legapróbb részletekig leírják, hogy miről lehet majd a Messiási királyt felismerni."


Amennyiben ismered az ószövetségi messianisztikus elképzeléseket (Ézsiás 2,1-4; 11,1-12; 49,23; 49,26; 60,1-16; 61,5-6; 63,1-4; 66,10-13; Zsoltárok 2,1-9; Mikeás 4,1-4; 5,1-14; etc), abban az esetben nem állíthatod, hogy a Názáreti Jézus volt az, akire az említett elképzelések bazíroztak.

ápr. 11. 15:23
 13/17 A kérdező kommentje:

A Jelenések könyve 13,18 természetesen egy kozmikus eseményre utalt, nevezetesen az 1999.08.11-én létrejött, teljes napfogyatkozással hatásfokozott kozmikus keresztre ( [link] ), amire az asztrológiában, kabbalah-ban, hermetikus ismeretekben és a héber nyelvben jártas zsidó származású Nostradamus felhívta már a XVI. században az utókor figyelmét:


"L` an mil neuf cens nonante neuf sept mois, Du ciel viendra un grand Roy d` effrayeur," (Centurie X., LXXII.) (Les Propheties de M. Michel Nostradamus, Dont il y en a trois cens qui n`ont encore jamais été imprimées; A Lyon, 1566; S. 164)

"Ezerkilencszázkilencvenkilenc hetedik havában az égből megérkezik a rettegés nagy királya." (Centuriák X. 72.)


A "rettegés nagy királya" a vallásos mítoszok Lucifere volt.

ápr. 11. 16:09
 14/17 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező! Ez a baj a zsidokkal. Magyaráz, magyaráz, behozza a törvényeit, behozza az évszámokat, behozza a saját elképzeléseit oldalakon keresztül.


Ha ennyire tudsz mindent a messiásról és hited elég erős hozzá, akkor fogadj magánnyomozót és kerestesd fel Barátom.


Az, hogy nem ismeritek fel a messiást, nem az én problémám. Mi elmondtuk a nevét. Rámutattunk egységesen Jézus Krisztusra. Őt vártál, eljött, nem ismerték fel, megfeszítették, feltámadt, elment, visszavárjuk.

Röviden ennyi. Nem kizárt, hogy akit te itt leírtál, az ugyanaz, aki már egyszer volt itt. Emberfia.


Nem ítéllek el. Hogy is tehetném? Megértem az álláspontodat. Csak amikor a legnagyobb szükségem volt, akkor nekem egyedül az tudott segíteni és eltéríteni az öngyilkosságtól és az önpusztítástól, akit Jézus Krisztusnak nevezünk. Nem más. Úgyhogy nekem nem tudod megmagyarázni az ellenkezőjét annak, amit megtapasztaltam. De nem ítéllek el én nem is kívánom, hogy olyan áron tapasztalj, amilyen áron én tapasztaltam. De kívánom, hogy egy napon te is megtapasztald és valóban elmélkedhess Krisztus igazságán, hogy elfogadod. Ezért még senkit sem sújtott halálra az Isten és senkit sem juttatott pokolra. Ahogyan azokat sem juttatta pokolra, akik képtelenek hinni egy szövegnek. Az emberek saját magukat juttatják a pokolba.


Ha Pedig messiást akarsz látni, nézd meg Magyar Péter jelenséget. Nem az. De rá mondjuk, hogy az és így képes lesz azzá válni. Ennek a jelenségnek is ismerjük az elejét és a jelenések leírja a végét is. Ez újra és újra megtörténik. Ez egy minta. Kicsiben, nagyobban, világméretűben vagy csak 1-1 személy életében, de újra és újra megtörténik.


„velünk az Isten” ezt jelenti Immanuel. Ez pedig az idők kezdete óta így van. Csak néha nem akarjuk észrevenni, nem akarjuk elfogadni, hogy elejétől a végéig folyamatosan lát minket. Amint valaki ezt képes elfogadni és úgy élni az életét, hogy észben tartja, hogy valaki folyamatosan lát, na akkor van az Immanuel jelenség az ember életében.


Isten pedig volt olyan jó arc, hogy Jézusban a kishitűeket is megörvendeztesse a szó szerinti megjelenésével, noha tudta , hogy a vége mi lesz.


Ilyen az emberek egy része. Ha a legtöbb ember megtehetné, kinyírná az Istent.

És ez a Jézus story legnagyobb tanulsága, amiről egy misén sem beszélnek.

ápr. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

"Az, hogy nem ismeritek fel a messiást, nem az én problémám. Mi elmondtuk a nevét. Rámutattunk egységesen Jézus Krisztusra. Őt vártál, eljött, nem ismerték fel, megfeszítették, feltámadt, elment, visszavárjuk.

Röviden ennyi. Nem kizárt, hogy akit te itt leírtál, az ugyanaz, aki már egyszer volt itt. Emberfia."



Kezdem az utolsó mondatodnál.

A keresztény tanítások valóban azt hirdetik, hogy az ószövetségi messianisztkus elképzelések Messiása, Immánuel nem más, mint Jézus második eljövetele. Hogy ebben a kérdésben tisztán láthassunk, meg kell vizsgálni a Názáreti Jézusnak és Immánuelnek a születési körülményeit.


Jézus i.e. 8.02.10-én ( [link] ) a Schemhamphoras (Isten 72 szelleme - [link] ) kozmikus forrásait felépítő égitestek együttállásának égsze alatt bűntelenül, ormuzdi inkarnációként jött a világra, mivelhogy a misztériumok szerint a Nap mögött felsorakozott negatív hatásúnak tartott planéták nem tudták kifejteni a Földre a hatásukat. Ugyanez volt a helyzet többek között Mithrász ( [link] ), Szt. György ( [link] ), Attila ( [link] ), Álmos ( [link] ), David Reubeni ( [link] ), Sabbatai Cví ( [link] ) és Jiddu Krishnamurti ( [link] ) esetében is.


Immánuel, az ószövetségi messianisztkus elképzelések Messiása 1999.08.11-én ( [link] ) jött a világra az akkor realizálódott teljes napfogyatkozással hatásfokozott kozmikus kereszt égisze alatt, amit úgyszintén a Schemhamphoras (Isten 72 szelleme) kozmikus forrásait felépítő égitestek alkottak. Csak az utóbbi megjegyzés a közös Jézussal és Immánuellel kapcsolatosan. Spirituális szempontból egymás ellentétei. Jézus i.sz. 25.04.01-én ( [link] ) bekövetkezett keresztre feszítésekor a Pál-féle magyarázatok szerint úgymond "bűnné vált" (Korintusiaknak írt II. levél 5,20-21), ezzel szemben ugyanez a Pál a zsidókhoz írt levelében az alábbit írja:


"szombati nyugalom tehát még ezután vár az Isten népére." (4,9)

"úgy Krisztus is egyszer áldoztatott fel, hogy sokak bűnét elvegye. Másodszor majd a bűn hordozása nélkül fog megjelenni azoknak, akik várják őt üdvösségükre." (9,28)


Mire célzott itt Pál?

Arra hívta fel Pál a zsidók figyelmet, hogy a Messiásuknak akkor kell majdan fellépnie, amikor a Schemhamphoras (Isten 72 szelleme) kozmikus forrásait felépítő égitestek együttállnak, azaz a "bűn hordozása nélkül".

Immánuel 1999.08.11-én ahrimáni, kakodémoni, luciferi inkarnációként jött a világra, Jézus ezzel szemben ormuzdi, agathodémoni inkarnációként.

Immánuelnek az itt felvázolt magyarázatok alapján tehát a 33. életévében kellene színre lépnie, nevezetesen a Schemhamphoras (Isten 72 szelleme) kozmikus forrásait felépítő égitestek következő együttállásakor, 2032.06.08-án ( [link] ), de ettől még természetesen semmi köze nincsen a kínhalált halt Názáreti Jézushoz.


Immánuel fellépését meg kell előzzék a tervek szerint a Messiás fellépése előtti események:


"A kataklizmatikus változások rettenetes kínokat okoznak, amelyeket chevlé Másiáchnak, a Messiás születési fájdalmainak mondhatunk." (forrás: [link] )

ápr. 28. 13:25
 16/17 NTBS ***** válasza:

Akit visszavárnak az Jézus.

Ő hamarosan jön elvileg.

ápr. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Aki mostanában megszületett, az inkább az Antikrisztus lehet, amit persze a zsidók is örömmel fogadnak majd mint "messiásukat". Te is ezt az elképzelést erősíted asztrológiai kuruzslásoddal, Klausz Matefi, a megszületendő, eljövendő Immánuelt = "Velünk az isten", csak itt kis i-betűvel értem az istent, mint sátáni hatalmasság, ugyanis sok úgynevezett isten van mennyen és földön.
ápr. 29. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!