Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mit csináljak, ha Isten nem...

Mit csináljak, ha Isten nem akarja egy vágyam teljesíteni?

Figyelt kérdés

Én úgy gondolom, magam részéről mindent megtettem, tehát egyrészt


1. Elég sokat imádkoztam.

2. A vágyaim őszinték.

3. A családomon szeretnék segíteni.

4. Logikus és következetes voltam a tetteimben(tehát nem várom a sült galambot).


Valahogy mégis úgy alakul, hogy nem akar sikerülni, pedig már több helyről is segítséget kértem.

Mégis mindig addig megy a csiki-csuki, hogy a vége a kudarc.

Mindezt úgy, hogy amikor elkezdtem, akkor minden adott volt, teljesen úgy tűnt, hogy ezt az utat nekem szánja.

Most, amikor minden rendben lenne, akkor mégse.

Haragudni nem haragszok rá, csak nem értem miért történik ez velem és nem tudom, hogy mit kellene tennem.


ápr. 5. 16:27
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
46%
Ne aggódj az én vágyaimat, és az én álmaimat sem teljesíti az Isten. De állítólag Isten, nem is létezik és talán ezért nem is teljesülnek az álmok és a vágyak.
ápr. 5. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Csak egyet? Nekem semelyiket sem akarja.
ápr. 5. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
47%
Hány éves vagy? És még hiszel a mesékben?
ápr. 5. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
33%

Legyél ateista.

Máris egy csomó felesleges baromságtól megkíméled magad.

Ha akarsz valamit,egyedül rajtad múlik eléred e

ápr. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
21%
4-es! Már én sem hiszek Istenbe! Pedig gyerekként hittanra is jártam. Sőt hetente jártam Isten tiszteletre is. De ez gyerekként volt. Felnőttként viszont rá jöttem hogy NINCS ISTEN. Hogy miért nincs Isten? Azért mert Isten nem adott meg nekem mindent. Nem adatott meg nekem egy szép nagy család, 13 gyerekkel és 26 unokával.
ápr. 5. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
56%
A vágyaid akkor teljesülnek, ha nem kívülről várod a segítséget, a beteljesítést (mintegy sültgalambot), hanem te magad "érdemben" teszel érte. Isten csak segíteni fog, de a saját munkát nem tudod kikerülni.
ápr. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
De hát ezt mondom, hogy tettem érte.
ápr. 5. 18:01
 8/23 anonim ***** válasza:
22%

Szerintem ezt tőle is megkérdezhetnéd.

Nekem egyből jön a kézenfekvő válasz és megoldás.

Mondhatni már bennem van.

Csak sajnos gyáva vagyok meglépni és inkább kifogásokat keresek.


De, hogy ezt felismerd, Istenhez kell beszélned, kiönteni neki a lelked. és, ha ezt megteszed, tudni fogod egyből a megoldást. Persze az agyad egyből dobja majd a kifogásokat.

ápr. 5. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
64%

Valamit rosszul csinálsz! Ha mindent megtettél és úgy élsz, ahogy az ÚR azt elvárja, biztosan teljesítené kívánságod. Nézz vissza kicsit, böjtöket megtartottad, nem követtél el valami kis bűnt?

6. napon nem dolgoztál?

Bűnös gondolatok?

ápr. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Hiába kérsz nagyobbat, azzal bánni is tudnod kell!

Az enyém gigantikus, néha elránt!

ápr. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!