Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mit csináljak, ha Isten nem...

Mit csináljak, ha Isten nem akarja egy vágyam teljesíteni?

Figyelt kérdés

Én úgy gondolom, magam részéről mindent megtettem, tehát egyrészt


1. Elég sokat imádkoztam.

2. A vágyaim őszinték.

3. A családomon szeretnék segíteni.

4. Logikus és következetes voltam a tetteimben(tehát nem várom a sült galambot).


Valahogy mégis úgy alakul, hogy nem akar sikerülni, pedig már több helyről is segítséget kértem.

Mégis mindig addig megy a csiki-csuki, hogy a vége a kudarc.

Mindezt úgy, hogy amikor elkezdtem, akkor minden adott volt, teljesen úgy tűnt, hogy ezt az utat nekem szánja.

Most, amikor minden rendben lenne, akkor mégse.

Haragudni nem haragszok rá, csak nem értem miért történik ez velem és nem tudom, hogy mit kellene tennem.


ápr. 5. 16:27
1 2 3
 21/23 Mansour ***** válasza:
85%

Jó nagy közhely, több embertől hallottam már, de hasznos lehet:

Isten semmit nem adott meg, amit kértem, de mindent megadott, amire szükségem volt.

Próbáld meg így felfogni a dolgot.

ápr. 6. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
0%

Isten senkit nem büntet, mivel pont annyit tud az emberekről, ugyanannyit, amennyit csak az emberek tudnak róla, mivel nem létezik. És a halál után sem lesz semmi, senki nem kerül sehova, se mennybe, se pokolra, hanem az csak az emberek félelemben tartása volt, mivel azon voltak régen, hogy megfenyegessék az emberi tömegeket, hogy vadságukból meglehessen szelídíteni az embereket.. Mert ugye az állatok után az ember a legnagyobb ragadozó és még a legokosabb is, mert mi emberek tudunk gondolkozni.

Aztán a háború is azért van, hogy írtsanak az emberekből.

ápr. 13. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Sziasztok... Én rengeteget foglalkoztam az egész Bibliával, mítosszal és az derült ki, hogy sajnos linkre csinálták meg a Bibliát.

Sajnos pont, hogy az a szívás, hogy az egész link ígéret.

És pont, hogy az a szívás az egészben, hogy ha meghal bárki is, akárki is, pont a mennyország és a pokol helyett, A 2 hely közül, pont az üres semmibe fog bele kerülni mindenki.

A mennyország és a pokol csak link ígéret volt.

Ez a baj, hogy linkre csinálták a Bibliát.

Rengeteg gonoszság és rosszindulat van az emberiség ellen, a háború is azért van, hogy az embereket ritkítsák.

ápr. 18. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!