Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Szerinted így így van, ha...

Szerinted így így van, ha meghalunk Isten és Jézus ítélöszéke elé kerülünk lélekben? Nagyim pokolba jutott?

Figyelt kérdés

Tanultam katolikusként ezeket, megvagyok keresztelve, első áldoztam, 8.osztályig hittanra jártam. Mikor az ember meghal ebben a fizikai testben, a lelke kiszáll kilép a testéből, és Isten ítélöszéke elé kerül, ahol Isten Fia, Jézus elé áll, mivel az Atya átadta ítéletet fiának mivel ő a megváltónk..és ott számot kell mindenért adni, minden cselekedetért, viselkedésünkért, rossztettekért és Kimondja az ítéletet hogy pokolba kerül vagy mennybe. Aki nem tér meg állítólag az bár hiába el a fizikai testben hiába élvezi az életet de HALOTT azért halott mert nem ismerte fel hogy bűnös, nem ismerte fel hogy Megváltásra Jezusra van szüksége mert aki nem tér meg pokolba kerül ahol bűnei miatt örök Kínba lesz része. .


Annyira félek hogy a nagymamám aki meghalt 64 évesen nehogy oda jusson mert bár hitt, kaotikus volt eljárt néha misére de nem érdekelte a Jezusos dolog annyira, követett el rossz dolgokat de szerettem nagyon félek hogy pokolba jutott


ápr. 12. 06:53
 1/7 anonim ***** válasza:
50%

Imádkozzál érte! Vagy imádkoztass egy csoporttal, akik hisznek a fentiekben.


Vannak különböző jelképek, írásos szöveg valamint szentkép formájában. Saját szavaiddal is kitalálhatsz olyan gondolatokat, amelyek ezt az érzést enyhítik.

ápr. 12. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%
1 millióan halnak meg a bolygón naponta, kétlem hogy 2 ember elé kerül mindenki.
ápr. 12. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
57%
Szegény jól átmosta az agyadat ez a tolvaj banda:(
ápr. 12. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
68%
Tudod aranyom, sok vallás volt már a világon, és most is fut néhány párhuzamosan... Nem hiszem, hogy a katolikus egyháznak van igaza. Meghalunk, kész, villanyoltás. Ennyi.
ápr. 12. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
78%
4000 Istent tartanak számon a Föld kultúráiban. Melyikre gondolsz?
ápr. 12. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A 3.és 5. hozzászólóval értek egyet.

Kérlek hogy Isten szavát vedd alapul, ne azt hogy mit mondanak mások.

Akkor kell elfogadni valamit, ha Isten szava is tartalmazza.

(Róma 6:23) 23 Mert a bűnért járó fizetség a halál,. . .

(Róma 6:7) 7 Mert aki meghalt, azt felmentették a bűne alól.


Szomorú, hogy ilyen gyalázatos dolgokkal mocskolják be Istent, és a szavát. Az pedig, hogy némelyek még tíz körömmel ragaszkodnak ehhez a hazugsághoz Istennel kapcsolatban, az egyenesen rémisztő.

Elárulja, hogy mennyire nem gondolkodnak Istennel összhangban.

ápr. 12. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Jégszív ***** válasza:

#2-höz társulva:

Hát bizony, igen hosszú lehet a sor ama fránya "ítélőszék" előtt!


De nem bánom, játsszunk el a gondolattal:

Ha biztosított a jogi védelem lehetősége, hét kérdést én is feltennék neki. Korrekt válasz esetén oda küld, ahová csak akar...

ápr. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!