Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Isten szereti a keresztényeket...

Isten szereti a keresztényeket akik támogatják a melegeket?

Figyelt kérdés
máj. 1. 15:56
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/85 anonim ***** válasza:

#70

Amíg ez testvéri szeretet és nem gondolnak semmi parázna dologra, nincs bennük semmi szexuális jellegű vonzalom. Nem?

máj. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/85 anonim ***** válasza:
0%

#71

Nem minden szexuális vonzalom tartalmaz parázna vágyat. A tetszésben önmagában nincs paráznaság. A Biblia is kimondja bizonyos nőkről és férfiakról, hogy jól néztek ki.

máj. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/85 anonim ***** válasza:

#72

De, ha nem vagy vele házas.

máj. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/85 anonim ***** válasza:
0%

#73

Nem, nincs ilyen.

máj. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/85 anonim ***** válasza:

69

Szövegértésbe megint belebuktál.


A lelki világomra nem hivatkoztam azonban elég hamar kiderült, hogy neked értelmetlen bizonyítékokat hozni ezért nem is akarok neked semmit se bizonyítani.


Ha valakit az igazság érdekel és rendelkezik egy alap szövegértéssel akkor már az eddigiekből is megtudja érteni, hogy mi a baj az elképzeléseddel. Velük lehet beszélni erről. Veled nem látom értelmét, hogy különösebb energiát ráfordítsak. Úgy, hogy hiányoznak neked az alapok úgy értelmetlen.

máj. 5. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/85 anonim ***** válasza:
0%

#75

"A lelki világomra nem hivatkoztam"

Azzal érveltél, hogy szerinted mi fér bele Isten jóságába, meg hogy az emberek mit mivel tudnak összeegyeztetni. Azóta sem sikerült megértened, hogy ezek nem relevánsak. Az releváns, amit az Ige mond. Nem tudom ezt ennél világosabban leírni.

"hogy neked értelmetlen bizonyítékokat hozni"

Kereken nulla, azaz nulla bizonyítékot hoztál. De lásd, nem vagyok rosszindulatú, megköszönöm a semmit is.

"hogy mi a baj az elképzeléseddel"

Én nem beszélek elképzelésekről. Folyamatosan a Bibliáról beszélek, te meg... Te meg semmiről.

"Úgy, hogy hiányoznak neked az alapok úgy értelmetlen."

Tényleg nem akarlak megsérteni, de még azzal sem voltál tisztában, hogy melyik törvény kire vonatkozik, és te akarsz kioktatni másokat... Ilyen tudással én szerényebb lennék a helyedben, nem pedig sorozatos személyeskedésbe kezdenék.

máj. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/85 anonim ***** válasza:

#74

Ezt csak te mondod, mert benned is vannak voltak ilyen parázna vágyak.

máj. 5. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/85 anonim ***** válasza:
0%

#77

Szerintem meg arról van szó, hogy nem tudsz elképzelni paráznaságtól mentes szexuális vonzalmat, és projektálod másokra a vágyaidat.

máj. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/85 anonim ***** válasza:

#78

Ilyen akkor lehet a melegeknél is van.

máj. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/85 anonim ***** válasza:
0%

#79

Mi? Projekció? :D

máj. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!