Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Jól tudom, hogy az iszlám...

Jól tudom, hogy az iszlám vallás szerint 7 különböző mennyország van és nincsen pokol?

Figyelt kérdés
2010. dec. 27. 17:06
 1/7 anonim ***** válasza:
50%
Ha ez így van, akkor megvan a magyarázat rá, hogy miért ölik meg még itt a Földön a "bűnösöket" Allah nevében.
2010. dec. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
61%
szerintük a keresztény v másabb vallás, mint a muzulmás, Allah úgym. sértése. Nekik a menyországukban 72 szüzet kapnak és 1 mézesfolyót. Minnél több más vallású embert visznek el annál tisztább lesz a lelkük. 1szóval a vallás miatt ölnek.
2010. dec. 27. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%

Dehogynem, van pokol a hitetlenek számára. Bár a hívő muszlim is elkárhozhat, ha Allah úgy akarja. Fatalizmus.


Vagyis, ha a merénylő felrobbantja magát, akkor ugyanúgy üdvözülhet, vagy juthat pokolra, mint ha élve megússza, és csak később hal meg.

2010. dec. 27. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
19%
Szerintem nem is az az alapvető gáz a muszlim, illetve más vallásokban, hogy hisznek-e a pokolban , illetőleg a mennyországban, hanem az, hogy elfelejtik azt a parancsolatot, hogy "Ne ölj!".
2010. dec. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
58%

tegnap 20:56


A muszlimoknál nincs is ilyen, szóval nekik nem kell elfelejteniük.

2010. dec. 28. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Juj, mert aztán a keresztények nem öldököltek le elég embert a zseniális Istenük miatt. :D
2010. dec. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Rosszul tudod. Az iszlámban egy Paradicsom (arabul: dzsenna) van, aminek több szintje is van, s van egy Pokol (arabul: dzsehennem, ahonnan a gyehenna szó ered) is.
2010. dec. 28. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!