Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Az egész világon összesen az...

Az egész világon összesen az ateisták vannak többen, vagy olyanok, akik hisznek valamiféle (vallástól függetlenül bármilyen) istenség vagy felsőbb erő létezésében?

Figyelt kérdés
Biztos készült erről valami statisztika, de nem találtam, pedig próbáltam rákeresni. Ha esetleg valaki találkozott ilyennel, az legyen szíves linkelje be!
2010. dec. 28. 12:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Beírod a googléba hogy vallás, az első találat egy wikipédiás cikk, ebben pedig van egy táblázat, százalékokkal. Nem tudom te hol kerested... :)


[link]

2010. dec. 28. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi :D Keresésben sose voltam jó, én mindenféle kifejezéseket próbáltam beírni, de hogy annyit írjak be, hogy vallás, az eszembe se jutott volna XD
2010. dec. 28. 12:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!