Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ez mit jelenthet, talán ne...

Ez mit jelenthet, talán ne foglalkozzak ilyen témákkal?

Figyelt kérdés
Tavaly nyáron megismertem egy mélyen vallásos embert akivel nagyon jó barátok lettünk.Sok vallási témáról beszélgettünk mindaddig én elfogadtam hogy van Isten de nem törödtem vele túlságossan.Aztán egy kis időre rá énis elkezdtem a vallási témákkal foglalkozni,imátkozni stb..de mindig panaszoltam hogy nem kapok semmien "jelet".Aztán az egyik nap bekapcsoltam a gépet majd kimentem a szobából (egyedül voltam otthon) mire visszamentem a youtube oldal megvolt nyitva és a keresőbe ez a szó volt beütve :"Faith" ami angolul Hit-et jelent.Még kételkedtem hogy biztos vírus vagy csak én nyitottam meg csak nem emlékeztem rá,aztán pár nap mulva megismétlődött ugyanez.Ennek örültem elkezdtem imátkozni és amikor pont elmélyedtem benne akkor szavak helyett a fejemben egy erősen torz már-már rémisztő női fej/arc jelent meg.Természetessen nemtudtam folytatni az imát és rossz közérzetem volt napokig.Aztán felhagytam az ilyen témakörrel és megint minden normális mint azelött. Ki mire gondol ? (nem voltam ezek alatt semmien alkohol/drog hatása alatt és nem vagyok elmebeteg sem,csak egy átlagos srác)A válaszokat köszönöm!
2011. jan. 3. 10:03
 1/9 anonim ***** válasza:

Eleve rossz pont, ha jeleket vársz. A hitnek az a lényege, hogy feltétel nélküli.

Nem vagyok vallásos, de nem tartom lehetetlennek Isten létezését. Ha ebből indulok ki, akkor ez a dolog pontosan azt jelenthette, hogy tessék, ha ennyire kellett a jel, akkor megkaptad, most már ne kételkedj.

Vagy a tesód (kutyád, macskád, akárki) szórakozott a gépeddel.

2011. jan. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ (egyke vagyok,panel révén állat nincs)
2011. jan. 3. 10:32
 3/9 anonim ***** válasza:

Igy van. Uzenet a szamodra az, hogy talald meg a hitedet!

Ne a masiknak a vallasat es a szokasat kovesd, hanem a Te sajat hitedet kell megtalalnod. Ez a feladatod!

A lehetoseged meg van ra, tehat indulj el es keresd meg a Te sajat utadat.

Ismerd meg onmagad!

2011. jan. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Így van,járj a saját utadon, ne hallgassál te senki térítésére. Ha hiszel Istenben, a te saját akaratod szerint élj, és dicsőísd őt!
2011. jan. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
igazából a kérdés föként arra irányult hogy amint közelebröl kezdtem a vallással foglalkozni különös dolgok történtek jó és rossz értelemben egyaránt de amikor abbahagytam akkor ezek a leirt dolgok is megszüntek
2011. jan. 3. 11:28
 6/9 anonim ***** válasza:
Azért nézd meg a start menüt, hátha valaki meghekkelte a gépedet.
2011. jan. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ez mekkora haladás már, régen égő bokorral jelzett most meg már fent van a Youtube-n is! Szerintem egy darabig, most hagyd a témát, mert túl sokat imádkoztál (igen d-vel).
2011. jan. 6. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

miért kellett odairni, hogy d-vel?:D

amugy is d-vel van..xD

2011. febr. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

".Ennek örültem elkezdtem imátkozni és amikor pont elmélyedtem benne akkor szavak helyett a fejemben egy erősen torz már-már rémisztő női fej/arc jelent meg."

Lehet csak véletlenül elírta, csak gondoltam segítek:-)

2011. febr. 1. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!