Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Miért vannak gonosz gondolatai...

Miért vannak gonosz gondolataim, amikor nem akarom őket?

Figyelt kérdés

sokszor bejönnek, mikor immádkozom, vagy bármikor.. jó akarok lenni, és nem tudok..van, amikor teljesen bele tudok merülni az immádságba, valamikor csak felszínesen beszélek, és úgy érzem abba kell hagyjam. tapasztaltatok már ilyet?


-légyszi ne írjatok olyansmiket, hogy megszállt a démon, meg ilyensmik, mert tudom, hogy én gondolom ki őket, csak teljesen ellentmondanak hitemnek, logikámnak.-


2011. jan. 9. 19:01
1 2
 11/12 alex22 válasza:

Kedves kérdező!


Nekem is ilyen bajaim vannak, ezért megértelek.

Ajánlok neked egy tanítást,amit nézz meg, ami remélem segítségedre lesz.

Címe: "Benny Hinn - A Szent Sátor jelképei"

[link]

Mert nekem segített és már tudom, hogy mit kell tennem.

Kb. a tanitás negyedénél lesz szó a megoldásról.

2011. jan. 11. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Én azt nem értem, hogyha valaki imádkozik, hogy szidhatja közben Istent? Az nem Istenkáromlás? Valahogy úgy értelmezem még gyenge a hited. Nem imádod eléggé Istent. Ha valakit igazán szeretsz, hogy lehet haraggal lenni iránta?

Olyan viszont előfordulhat, hogy a sok gond és baj közepette imád során nem figyelsz oda.

2011. jan. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!