Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Minek az iszlámoknak üveg víz?

Minek az iszlámoknak üveg víz?

Figyelt kérdés
Tavaly voltam Párizsban egy barátnőmnél. A párja /islám vall. afrikai/ minden reggel egy üveg vízzel ment be a WC-be.Minek az a víz neki? Elárulni nem akarta.
2009. febr. 8. 09:17
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan, megelőztek: igen, nagydolog után meg kell mosakodni rendesen.

Végülis nem rossz ötlet, szerintem fejlettebb szokás, mint ahogyan mi élünk, hogy elég a wcpapír...


Ha pl utána orális szex van, akkor máris érezhető a különbség.


És van lejjebb is: van Magyarországon is olyan környék, hogy meg se törlik, nem is mosaxanak, csak élnek mint az állatok. Ez is egy standard...

Egyes budai lakosok meg aszondják, h ez a kultúrájuk része, ne szidjuk érte őket.

Szóval standard.

2009. febr. 8. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
43%

"Érdekes, keresztyén vagyok, de annyira szép vallásnak találom az iszlámot, hogy ez a legkevesebb, ha olvasgatok róla! Valóban,szomorú, hogy az emberek többsége teljesen elzárkózik más vallások megismerésétől hülye ideák miatt......főleg a keresztények...:(((((("


Az iszlám vallásúak nem is nevezik hitetlennek a más vallásúakat? És ugye nem is öltek még meg senkit, aki áttért keresztény vallásra? Te felebarátom el vagy tájolódva egy kicsit.

2009. febr. 8. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
61%

Az "eltájolt" vagyok!

A legtöbb vérontás és háború és szörnyűség a kereszténység nevében zajlott, mióta világ a világ!!!!!!!

Persze ez alatt az egyház által képviselt "kereszténységről" beszélek! Aki Jézus tanításait igyekszik követni, annak vajmi kevés köze szabad hogy legyen az egyházhoz? Te kit követsz Testvér!?

A punnyadt, hazug, aranytól roskadozó "szent" egyházat, vagy Jézus urunkat?! Jómagam az utóbbit.......:)))))

2009. febr. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
65%
Már nem a középkorban vagyunk felebarátom! Az egyház vagy Mohamed követői ontottak-e több vért az utóbbi időben?
2009. febr. 9. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
szerintem ez gyerekes már ne haragudjatok... minden vallás vért követel, fölösleges azon veszekedni, hogy kié a több és hány cseppel... egyszerűen csak tiszteletben kellene tartani mindenkinek a másikét és ennyi
2009. febr. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
50%

OFF

:A muszlima vagyok!

Az eltájoltnak igaza van, az Iszlám szép vallás, csak meg kell ismreni!


A harcias válaszoló meg sajnos bedőlt a demagóg dumának!


Egy kérdés: Vajon George Bush is Mohamedet (BLV) követi?

Mert az ő utasítására is rengeteg vér folyt...


Mindkét oldalt kéne nézni esetleg!


ON

2009. febr. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
32%

Szerintem is nagyon demagóg és feleslegesen lekezelő ill. kötekedő volt a csávó.....vagy csaj:)))De hát, erről beszéltem korábban;- Az egyház tanai szerint élő keresztények szörnyen ostobák és szélsőségesek tudnak lenni...:(( Jézus nem ilyesmiről beszélt.

Az "ELTÁJOLT" vagyok még mindig.....

2009. febr. 9. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
50%
Bush nem az egyház. Az egyház részéről a pápa mindig békére szólít fel. Nem az egyház tanait követem különben, és nem dőlök be senki dumájának. Pont azért írtam, mert mindkét oldalt kell nézni, és felebarátom kötött bele először a keresztényekbe.
2009. febr. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%
Az iszlámban nagyon kell ügyelni a higiéniára. Sokkal erősebben elvárják ezt, mint a keresztények. :)
2009. febr. 12. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
0%
Hát, izé, tisztaság mi? Jártál te már arab bazárban? Ha az emberszag a kedvenced, akkor menjél bátran. Tiszták mi? Csak mint a disznók, annyira.
2009. márc. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!