Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ilyenkor hol van Isten?

Ilyenkor hol van Isten?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok, kirúgtak szeptemberben a munkahelyemről, azóta sem találok munkát, pedig már a sz*rlapátolást is elvállalnám.

Szüleim akik teljes alkeszok miatt, lassan elviszik a fejünk fölül a házat, én eddig nem ártottam, senkinek és semminek, dolgoztam, és hittem, de most teljesen önhibámon kívül az utcára kerülhetek. Isten miért nem segít?


2011. febr. 9. 16:12
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Nincs isten, vagy ha mégis, nem azért teremtette az embereket, hogy szolgája őket, hanem azért, hogy általuk ő is fentebb lépjen.
2011. febr. 12. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

Hova fentebb, meddig, van még tovább :)

Mi a végső határ? Isten Istenapja, aki az Istenanyától van? És Isteniskolába járt, isteni munkahelyen dolgozik? És Istenfőnöke van? És Istenűrutazik, Istengalaxisokat nézeget Isten távcsővel? És nem érti a végtelent és ő is Isten Istenéhez imádkozik, hátha Isten tud egy Istenben hinni?

Ugyanez érvényes az UFO-kra is, ha ők teremtettek minket, akkor őket ki teremtette?

2011. febr. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 BenQs ***** válasza:

Tarmi Rićmi

Ó kiskomám... de megnéznélek élöben... Szét kapnálak.

Tudod nem a magyar az anyanyelvem... Kis kancsó. Te hány nyelven tudsz beszéni.. te 8 osztályos kancsó. Én 4... és te... A szép az egészben h szórod az agyad mert csak arról tudsz véleményt alkotni h ki hogy tud írni... Apuci kicsi fia. És az h nem hiszek a mitoszokban,Hát bocsi.

Da ne verujem u bogu to je moj stvar. Ali ne moj mi izigravati majmuna jer ču te razbiti...

2011. máj. 15. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!