Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Isten nem ver bottal. Tapaszta...

Isten nem ver bottal. Tapasztaltátok már?

Figyelt kérdés
2011. febr. 10. 15:56
1 2
 1/12 anonim válasza:
54%
igen, mindenki
2011. febr. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
92%

Szia!


Én tapasztaltam. Isten egyáltalán nem vert meg, csak megáldott eddig.


Üdv. Péter

2011. febr. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem!Engem csak szeret,és nem is tervez verést.Ha fenyít,az meg szintén a javamra van,de Ő nem erre hajt.
2011. febr. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Pontosítok:nem fontos saját példa, mással is történhet.
2011. febr. 10. 20:16
 5/12 anonim ***** válasza:
Nem bottal, és nem azonnal. Tapasztaltam, de másokon. Az életben mindenki visszakapja, amit másoknak adott, akár évekkel később, mikor a legkevésbé várná.
2011. febr. 10. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Igen Péter, te az Úr útján jársz, azoknak nem okoz rosszat.

A másik, hogy mindenkinek meg van a maga keresztje. Nekem is van és elfogadom. Mások ez alapján ítélkeznek felettem és a sors mindig visszaadja nekik, amit mondtak reám rajtuk bekövetkezik. Ez nálam a legszentebb kifejezés: "Ne ítélj, hogy ne ítéltess." Ez nálam már a félelem határá

2011. febr. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Igen Péter, te az Úr útján jársz, azoknak nem okoz rosszat.

A másik, hogy mindenkinek meg van a maga keresztje. Nekem is van és elfogadom. Mások ez alapján ítélkeznek felettem és a sors mindig visszaadja nekik, amit mondtak reám, rajtuk bekövetkezik, majdnem olyan mit egy járvány. Ez számomra a legszentebb kifejezés: "Ne ítélj, hogy ne ítéltess." Nálam már a félelem határát súrolja, talán ez miatt hiszem és félem az Istent. Megtanított arra, senkiről ne szóljak rosszat!

2011. febr. 12. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
ld. Job története
2011. febr. 14. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Azt írjátok mindenki visszakap mindent!Én gyerek korom óta csak a rosszat kapom(családi élet,szülők).Aztán felnőttem és még mindig jön a rossz,újak és a múltból velem maradtak is!Ennek mi lehet az oka?Minden este úgy fekszem le,hogy az Urat ,a Szűzanyát ,Mihályt és Urielt kérem,hogy segítsenek és adjanak erőt,hogy jól cselekedjek!!Ha itt vagy Péter ,szívesen venném a válaszodat!
2011. febr. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!


Persze, hogy itt vagyok, hol másutt is lennék?! ;-)


Úgy gondolom, hogy az életünk és boldogságunk csak rajtunk múlik! A családi élet és a szülők csak a környezet, ha rájuk támaszkodva akarunk boldogok lenni, már rég rossz lenne! Rajtunk múlik, hogy hogyan tekintünk magunkra, mennyire vagyunk képesek akár még Istennel is megküzdeni önmagunkért (lásd Jákob küzdelme a Jabbok révénél).


Mivel nem hallom az imádságaidat, így nehéz lenne véleményt mondani. Annyit szeretnék csak elmondani, hogy Mária, Jézus anyja a sírban nyugszik várva a feltámadást, így nem hallhatja meg, ha szólsz hozzá. Urielt nem ismerem, a Bibliában nem szerepel, Mihály pedig maga Jézus Krisztus. Ő biztos, hogy szívesen segít, ha hozzá fordulsz, erőt fog adni a jót cselekvésre. Azt tanácsolom neked, hogy Jézustól kérj világos látást, hogy megmutassa neked konkrétan melyek azok a területek az életedben, amelyeken változtatnod kell ahhoz, hogy boldog légy. Biztos, hogy segíteni fog!


Üdv. Péter

2011. febr. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!