Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ha isten teremtette a földet,...

Ha isten teremtette a földet, akkor miért vannak a dínó csontvázak?

Figyelt kérdés

Szóval ha isten teremtette a földet,akkor miért találtak csomó több millió évvel ezelőtti dínócsontot?


Most akkor ezt érti valaki?


Én hiszek istenben,csak napok óta ezen jár a fejem.


2011. febr. 19. 10:23
1 2
 1/17 anonim válasza:
100%

Ki mondta, hogy csak pár millió éve teremtette Isten a világot?

Volt egy nagy bummm (középiskolás anyag), amikor szétrobbant a világegyetem egy pici marha sűrű anyagból, ekkor jöttek létre a bolygók, csillagok...

utána évmilliárdokra rá alakult ki a földi lét.

Isten fejlődő világot teremtett, de marha rég, a nagy bummmm idején

Nem értem a kérdésedet. Hogy kapcsolódik ez a dínókhoz?????

2011. febr. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Egyrészt a Bibliát is szokás szimbólumként értelmezni.

Másrészt nem értem, hogy lehet valaki olyan korlátolt, hogy azt mondja, hisz istenben, de gyééé, ott vannak a dinók. Ha nem ismered a saját vallásoddal szembeni érveket, nem tudod legyőzni őket, akkor hogy hihetsz igazán?

2011. febr. 19. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
0%
Egyszerű a válasz: A kereszténység épp egy ugyanakkora emberek által kitalált hazugság, mint a buddhizmus, az iszlám, a batman, a superman vagy a hupikék törpikék.
2011. febr. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
2011. febr. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim válasza:
18%
Sztem is a kereszténység is ugyanakkora kitalált ''mese'' mint a görög vagy a romai mitologia, de ahogy elottem is mondtak ugyanilyen az iszlam vagy a buddhizmus. Ugyanaz csak a kereszténység visszafogottabb egy kicsit a mitologiak meg el vannak tulozva. Csak arra talaltak ki mind2-ot hogy peldat mutassanak az embernek az adott korban. Es hogy higgyenek valamiben, ami lenyegeben nem is letezik. Ugyanigy csak ismetelni tudom az elottem szolokat: mindenre van tudomanyos magyarazat hogy miert....ezekkel szembe kellene nezniuk a keresztenyeknek
2011. febr. 19. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Ezt a kérdét már annyian feltették, nézz utána! Semmi ellentétben nincs a kettő egymással.
2011. febr. 19. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 Bretso ***** válasza:
Ezért: [link]
2011. febr. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
a teremtés nem zárja ki a dinoszauruszokat.ha a teremtő képes békát,meg sast,kígyót,meg akármit teremteni,akkor dinót miért ne tudna?
2011. febr. 19. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 yuda ***** válasza:

Elég nehéz úgy vitázni valakivel,aki a biblia első sorait sem olvasta... pedig úgy kezdődik, kezdetben teremtette Isten az eget és földet...

A "kezdetben" szó homályba vész, azt jelenti, Isten nem szeretné a pontos dátumot az orrunkra bízni, így el kell fogadjuk, valamikor lett.

..ha a logikában tovább megyünk, Isten, aki sokféle állatot teremtett, és ezek nevei, fajtái nincsenek felsorolva -miért ne lehetett volna közöttük dino?


Ezen kívül még pár kérdőjel: mi van akkor, ha a biblia kezdeti sorai előtt már volt egy elpusztított világ? ... hmm -mindenesetre erre utal az a megjegyzés, hogy kietlen és puszta volt a föld- sokkal inkább arra utal, hogy valami pusztulás utáni állapotnál csatlakozott a biblia írása és erről sem tudunk meg sokkal többet...


és arra már gondolni sem merek, hány meghamisított bizonyítékot kreáltak már a tudósok,amiről utóbb kiderült nagyszerű hamisítványok voltak.Ezt kész regény lenne leírni... : mondj egy minél nagyobb, lehetőleg milliárdos nagyságrendet és laikus annál jobban elhiszi, mert úgymond úgysem tudja ellenőrizni..

2011. febr. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
48%
Lehet, hogy csak pillanatnyi elmezavar volt nála. Aztán látta, hogy még sem jó ötlet. :D
2011. febr. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!