Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ádámot és Évát valóban Isten...

Ádámot és Évát valóban Isten teremtette?

Figyelt kérdés
2011. szept. 15. 22:09
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
80%

Ez kicsit olyan kérdés, hogy "Darth Vader valóban Luke Skywalker apja?"


A történet, amelynek Ádám és Éva a szereplője azt meséli, hogy Isten teremtette őket. Hogy maga a sztori valóságos-e, az más kérdés.

2011. szept. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
52%

Egyszerű a kérdés, egyszerű a válasz is: igen.


üdv: én lászló

2011. szept. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
48%
Ez meg kicsit olyan válasz, mintha nem lennél biztos benne, hogy létezel.
2011. szept. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
85%

Nem is vagyok benne biztos.

Lehet, hogy csak álom, és egy nap felébredek. :)

2011. szept. 15. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 Sághegyi Csaba ***** válasza:
79%

Nem, ők ketten is a program részei voltak.


Valamikor nagyon régen pángalaktikus szuperlények összeszedték a világ minden tudását egy hatalmas számítógépbe, melynek neve: Bölcs Elme. Megkérdezték Bölcs Elmét: tudod-e a végső választ a nagy kérdésre? Bölcs Elme visszakérdezett: melyikre? Ők vissza: hát a miért, a létezés, meg minden! Bölcs elme időt kért, és 7 millió év gondolkodás után ez volt a válasza: negyvenkettő. A pángalaktikus szuperlények felháborodva kérdezték: mi értelme van ennek a válasznak? Bölcs Elme visszakérdezett: miért, a kérdésnek mi értelme? Ezen a pángalaktikus szuperlények gondolkodóba estek. Kérdezték Bölcs Elmét: mit tegyünk, hogy megtudjuk a válaszra a kérdést? Bölcs Elme prófétált: jönni fog utánam egy még bölcsebb számítógép. Az ezen való program lefutása megmutatja nektek a pontos kérdést. A pángalaktikus szuperlények megrendelték ennek a gépnek az összeszerelését, és elindítottak rajta egy programot. Hogy a program működését figyelemmel követhessék, felvettek egy külsőt, és beépültek az programba.

Ez van, a Föld egy szuper számítógép, és az egerek rendelésére készült!


:DDDDD Ha már mindenki kiröhögte magát, akkor jön a komoly válasz is: sokan hisznek benne, hogy valóban Ádámmal, és Évával kezdődött az emberiség. Ezt sem bizonyítani, sem cáfolni nem lehet. Akik hisznek abban, hogy Jézus mindenben igazat mondott, azok hiszik. Én hiszem, hogy igaza volt, és vállalom, hogy hülyének néznek érte.

2011. szept. 15. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
66%
Az zseniális könyv. Bizonyítsa be valaki, hogy nem így volt. :)
2011. szept. 15. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 Sághegyi Csaba ***** válasza:
47%
Én az 1981-es sorozatot láttam, de az visz mindent :DDD
2011. szept. 16. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

"Egyszerű a kérdés, egyszerű a válasz is: igen.


üdv: én lászló"


És köldökük volt?

2011. szept. 16. 00:27
 9/19 Sághegyi Csaba ***** válasza:

"És köldökük volt?"

Nem tudjuk. Ha volt, akkor esztétikai szempontból.

Úgy gondolom, ateista vagy, akkor neked tetszeni fog ez: http://www.youtube.com/watch?v=2hbKB5JpCzA

2011. szept. 16. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
74%

"És köldökük volt?"


Ez jó kérdés. Meg az is hogy vajon milyen idősnek lettek teremtve, vagy hogy a teremtés nem egy növesztés volt-e inkább mint ahogy az emberi élet is a méhen belül kezdődik. Szerintem biztos nem felnőttnek lettek teremtve mert Isten szereti a gyerekeket. Vajon hágy évesek lehettek amikor jött a kígyós rész?

2011. szept. 16. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!