Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Akik nem vagytok megkeresztelv...

Akik nem vagytok megkeresztelve, letagadjátok? Vagy mit mondtok milyen vallásuak vagytok?

Figyelt kérdés
2011. márc. 11. 20:30
1 2
 1/20 anonim válasza:
én sem vagyok :(
2011. márc. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
vallást olvastam:)
2011. márc. 11. 20:34
 3/20 anonim ***** válasza:
Én meg vagyok, de semmi bajom azzal, ha valaki nincs. Meg azzal sem, ha meg van. Miért kéne bármelyiket tagadni?
2011. márc. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

szerintem ez nem vàlàs hanem vallàs témakör, de egyszerüen megmondom hogy nem vagyok megkeresztelve.

mondjuk suliban mikor kérdezték, hogy ki milyen vallàsú, akkor egyszer egyiknél feltettem a kezem, mert a tanàr azt nem kérdezte meg h ki nincs megkeresztelve....

2011. márc. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
Én sem vagyok, de vigyáznak rám Fentről :)
2011. márc. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
0%
Váláshoz mi köze van a keresztelkedéshez? A válás már jogi ügy sztem.
2011. márc. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
jaaaa látom, h benézted a kategóriát :DD
2011. márc. 11. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Dehogy tagadom, egyszerűen megmondom, hogy nem vagyok megkeresztelve és nem vagyok vallásos. Ha hívő lennék, akkor se tagadnám, csak azt tenném hozzá, hogy pl. reformátusokhoz húzok. Micsoda idétlen kérdés ez amúgy? Akit zavar, hogy nincs megkeresztelve, elintézi, akit nem, az meg minek tagadná? Ha előbbi csoportba tartozol, a legtöbb felekezet szívesen látja a híveket, elmész, adakozol egy kicsit, aztán jól van.
2011. márc. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

A vallás témakör a kultúra és közösségben van.

egyébként nem nagyok megkeresztelve és nem is tagadom. Ha egy keresztény ez alapján ítél meg, nem a tetteim alapján, azzal magáról állít ki bizonyítványt.

2011. márc. 11. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
47%
Minek tagadnám le? Rohadtul nem érdekelnek ezek a b.romságok, amiket vallásnak hívnak. Én hiszek Istenben, és a természetfelettiben, de ezekben a sok b.romságokban nem, úgy h.lyeség ahogy van. Tessék le lehet szavazni, nekem mindegy, de gondoljatok bele mennyire emberségesek voltak a drága keresztények az inkvizíciójukkal. És ráadásul mindazt Isten nevében!! Ennyit róluk.
2011. márc. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!