Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Miért támadják Jézust a...

Miért támadják Jézust a tolerancia korába?

Figyelt kérdés
2009. febr. 28. 07:29
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

"Nem értem, mire gondolsz, kik és miért támadják? Írj konkrét példát!"És azért támadjuk, mert a toleranciával együtt a szólásszabadság, és a szabad véleménnyílvánítás is jelen van."

Ha te még ezt sem érted, akkor én nem fogom neked megmagyarázni."Avilai Nagy Szent Teréz után szabadon.

LassaN MONDOM, HOGY lENDVAI iLDIKÓ ÉS TE IS MEGÉRTSD;A topicon a válasz már elhangzott;És azért támadjuk, mert a toleranciával együtt a szólásszabadság, és a szabad véleménnyílvánítás is jelen van."

2009. márc. 1. 16:11
 12/24 anonim ***** válasza:
8%

"S miért jössz fel a vallás topikba, holott egy ateistának nem itt a helye"


Nesze neked keresztényi tolerancia! :DDDD

Ezen most jót nevettem. :DD

2009. márc. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

"S miért jössz fel a vallás topikba, holott egy ateistának nem itt a helye"

Nesze neked keresztényi tolerancia! :DDDD

Ezen most jót nevettem. :DD"

Ez válasz a kérdésre...?

2009. márc. 2. 07:47
 14/24 anonim ***** válasza:
66%
Tamadjak ,mert nem kepesek elfogadni,es mar regen is tamadtak habar okuk nem volt ra ,mert csak jot tett az emberekkel .Csak jora ,szeretetre tanit,ha nem hiszed nezz utana ,nem tanit gyuloletre sem semmi rosszra es megis tamadjak,mert a profeta szavait idezve"ok nelkul gyuloltek engem", es Jezus is mondja ,hogy majd az igaz keresztenyeket is gyulolni(es tamadni )fogjak az O neveert.Aki csak sajat magaban hisz ,az mindig is tamadni fogja mert nem tudja felfogni ki is O valojaban,mert az ilyen ember csak ugy tekint Ra mint egy nemkivanatos tortenelmi szemelyre.
2009. márc. 2. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
8%

"Ez válasz a kérdésre...?"

Akár annak is felfogható. Ha a Jézus-fanok így állnak hozzá, akkkor nem kell meglepődni, ha támadják őket. ... vagy ha röhögnek rajtuk. :)


"A topicon a válasz már elhangzott"

Ha már elhangzott, miért kérdezel? :S

Mondjuk nekem mindegy. Én csak nevetni járok errefelé. :)

2009. márc. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:

"Ez válasz a kérdésre...?"

Akár annak is felfogható. Ha a Jézus-fanok így állnak hozzá, akkkor nem kell meglepődni, ha támadják őket. ... vagy ha röhögnek rajtuk. :)

"Ne a válaszokra válaszolj, hanem a kérdésre!"Ez az ateista tolerancia? Ez a a gyülölködő mocskolódás?

"A gyűlöletkeltésért, mások sértegeséért, provokálásért,kitiltás jár" KIVÉVE AZ ATEISTÁKAT?Nekik miért szabad gyülöletet kelteni,sértegetni provokálni?

Az adminoktól várom a válast, nem az ateistáktól újabb gyülölködő megjegyzést, abból már megkaptam az e heti adagot.

"A topicon a válasz már elhangzott"

Ha már elhangzott, miért kérdezel? :S

Mondjuk nekem mindegy. Én csak nevetni járok errefelé."

A válasz csak azután iródott, hogy a kérdést feltettem.Tanitottam enyhén értelmi fogyatékos gyermekeket is, de logikából az ilyen debil kérdésfeltevőket még ők is kenterbe verik.

2009. márc. 2. 21:13
 17/24 anonim ***** válasza:
90%
szerintem igen is jöjjenek fel az ateisták is, hiszen, ha látják a véleményeinket, akkor jobban megértenek minket...
2009. márc. 5. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
69%

halihó keresztények!

Nekünk az lenne a dolgunk, hogy ha valaki, aki nem keresztény hívő ember(persze ha hívő jön, annak is), jön és valamit nem ért, nem jól tud, akkor, és egyébként is segítsünk neki. Abban viszont egyetértek, hogy kötekedni nincs értelme.

Ezek vonatkoznak az összes kérdésre.


A kérdésre a válasz:

Azért támadják, mert a sötétség nem tűri meg a világosságot, viszont ez fordítva is igaz... A különbség az, hogy a világ nem hagyja abba a szekálást (persze ez csak általában a világra igaz, mert sok ember van [ugye a tolerancia] akik nem szekálnak), mi meg normális esetben nem erőszakoljuk rá a hitünket másra.

2009. máj. 4. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

"Azért támadják, mert a sötétség nem tűri meg a világosságot"

1Kezdetben volt az Ige, az Ige Istennél volt, és Isten volt az Ige, 2ő volt kezdetben Istennél. 3Minden általa lett, nélküle semmi sem lett, ami lett. 4Benne az élet volt, s az élet volt az emberek világossága. 5A világosság világít a sötétségben, de a sötétség nem fogta fel.

Jó a válasz.

2009. máj. 4. 04:15
 20/24 anonim ***** válasza:
Örülök, hogy segíthettem! ;)
2009. máj. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!