Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ha álmotokban megjelenne...

Ha álmotokban megjelenne Isten, és megkérné, hogy dobd a miboltelefonodat a vízbe, akkor ti megtennétek?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 10. 11:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
66%
Beteg vagy? Nem azért vettem 75.000.ért a Blakcberrym hogy vizbe dobáljam...Jelenjen meg napközbe ne éjszaka suttyogjon, éjszakai pihenni akarok.
2011. ápr. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Csak azért, mert az is lehet, hogyha hiszel Istenben, akkor az is lehet, hogy beleejted a mobilodat a vízbe, kiveszed és nem lesz semmi baja!
2011. ápr. 10. 11:58
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
És ha nem? Kiröhögnek a szervizben...
2011. ápr. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Nem hiszek Istenben, így ha megjelenne álmomban azt gondolnám, hogy véletlenül éppen róla álmodtam.


Szörnyekről és UFÓ-król is álmodtam már, sőt olyan álmom is volt, amiben maga a Sátán jelent meg, mégsem gondolom ettől valósnak.

2011. ápr. 10. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Nem dobnám. Ugyanis kötve hiszem, hogy Isten ilyen marhaságot kéne tőlem, főleg álmomban. Jelenjen meg becsületesen nappal, egy vödör vízzel, és akkor beszélhetünk a dologról:P
2011. ápr. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Persze hogy beledobnám... álmomban én is.
2011. ápr. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Álmomban tökmindegy, ébredés után pedig egy nagy büdös ló****t dobom bele a 40 ezres telefonom. Még akkor sem, ha egyébként vízálló.
2011. ápr. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Sok marhaságot összeálmodok, nem az álmaim irányítanak hanem én magamat. Álmodtam én már olyat is, h a Sátán meghívott és körbevitt a birodalmában...teljesen barátságosan :D És amolyan kalandtúra szerűen. Élveztem. De én is álmodtam már földönkívüliekről, kísértetekről is. Ezek csak álmok. Ha van is jelentésük, azt nem a vallásban kell keresni, hanem a pszichológiában.
2011. ápr. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem dobnám vízbe, de lehet hogy egy jelnek venném, és igyekeznék nem "kiszolgáltatni" az életemet a mobilomnak, akivel lehet inkább élőben megbeszélni a dolgokat, hogyha a párommal/családommal vagyok, kikapcsolni, stb. Bár ezeket részben így is megteszem... :)
2011. ápr. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Fizesse ki nekem az isten (akármelyikük is legyen az a sok közül, akik "léteznek") jó magyar forintban, előre, és megteszem. Az álmoknak alig van jelentősége, csak szórakoztatnak (esetenként)
2011. ápr. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!