Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A hitgyülekezet egy szekta?

A hitgyülekezet egy szekta?

Figyelt kérdés
És ez a vallás miben hisz?
2009. márc. 4. 17:04
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
69%

Persze hogy az, méghozzéá egy ronda erőszaklos fajta, tartsd távol magad, tudnék mesélni, de inkább hagyjuk, hála az égnek, tőlem félnek mint a tűztől mert párszor már kiosztottam őket, de volt pár kísérletük, hogy "meghódítsanak".

Esküszöm, egy elmeosztály ahhoz képest lofax :-)


Miben hisznek?

Leginkább a saját maguk hülyeségeiben, azt hiszem ez a legpoontosabb megfogalmazás ...

2009. márc. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
63%
teljesen egyetértek az előttem szólóval,kerüld őket amilyen messze csak tudod..Tényleg elmeháborodottakból áll!Legalábbis nem százasok a tagok,az biztos.
2009. márc. 4. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
65%
Ha jól tudom, van olyan ország, ahol már betiltották őket, na ebben reménykedem nálunk is, de nagyon gyorsan.
2009. márc. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
66%

Épeszű, normális jellemű ember nem közelít hozzájuk.

Ők is inkább a többire vadásznak.

2009. márc. 4. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
64%
Persze, hát épeszűnél úgysincs esélyük ... de aza gond, van éppen elég nem épeszű.
2009. márc. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
68%

Rajtuk kívül csak a szientológusok rondább egy fajta ... és azok még sokkal erőszakosabbak.

Ezt a kettőt nagyon sürgősen be kellene tiltani.

Akár lehetne népszavazást is kiírni emiatt, mert különben meg ezek itt hülyítik a fiatalságot.

2009. márc. 4. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
67%
gyerekkoromban a legjobb barátnőm mesélt róla, hogy ők járnak oda... elmesélte hogy az nagyon nagyon jó mert ott beléjük költözik a szent szellem és akkor nagyon boldogok és mindenki cska nevet megállás nélkül, és mondta hogy menjek el vele... persze én kis naiv gyerek voltam, mentem volna kézzel lábbal, de a szüleim vették a lapot és az említettekből rájöttek, h miről van szó, így még el is tiltottak a barátnőmtől...ma már tudom, hogy a lehető leghelyesebben tették... ki tudja mi lett volna belőlem, ha belekeveredek?
2009. márc. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
56%
Szektának számít hivatalosan, mert nem ismerik el vallásnak, csak ők saját magukat. Hogy miben hisznek, hát elvileg ők is Istenben, de hallottam fura dolgokat róluk. A zenéjük mondjuk jó (zenész füllel erről jó a véleményem), de a vidám vasárnapot nem tudom végignézni, mert nekem az abban a formában túlzás, színjáték-szerű, művi. Persze biztos vannak nem elvakult tagok is, végülis ha valakiben benne van a hit és a törekvés a jóra (nem a saját zsebek tömése álságos módon), akkor nem fontos, milyen keretek között teszi a jót.
2009. márc. 4. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
60%

Igen,

és csak a pézr

öl szól,mint a többi ismerőseim jártak,de kapcsoltak és hanyagolják őket.

2009. márc. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
63%
Az.
2009. márc. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!