Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Keresztyén (hívő) fiatalként...

Keresztyén (hívő) fiatalként hallgathatok rockzenét?

Figyelt kérdés
2011. máj. 2. 14:06
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
2011. máj. 5. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim válasza:
Létezik olyan is hogy, hogy alternatív rock, ami a rock és a pop keveredése, és általában ezekben nincs csúnya szó.
2011. máj. 8. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Kedves Péter! És kedves Mindenki!


Ezt linkeltem be máshol is, de megteszem itt is. Ugyan, gondoljátok, hogy ez a sátánt, szolgája és nem Istent? :)


http://www.youtube.com/watch?v=7Fy0AbBofK8

2011. máj. 18. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim válasza:
Sziasztok! A Linkinpark nem keresztény? A tagok nagy része keresztény! A szövege is olyan (legalábbis az új albumnak)
2011. dec. 15. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:
én is hívő vagyok, és szeretem a Linkin Parkot. nemrég halgattam meg újra a Hands Held High-ot, és csak most vettem észre, hogy keresztény a szövege. egyre több eggyüttesről derül ki, hogy vallásos, és szerintem ez tök jó. tudok ajánlani még egyet, az LZ7-et, ők nem csak rockot játszanak.
2012. dec. 27. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
a rockzene nem zene
2013. ápr. 30. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!