Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Szerintetek igaz hogy 1012-ben...

Szerintetek igaz hogy 1012-ben eljő a világvége?

Figyelt kérdés
2011. aug. 28. 07:13
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
84%
Hát szerencsére 1000 évvel már túléltük.
2011. aug. 28. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem 2012 akart írni,,nem bánnám ha eljönne,akkor vége lenne a bankok zsarnokoskodásinak.Már mindenki p*csáig van!!
2011. aug. 28. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
70%

2012-re gondoltál?

Kicsit tartok tőle, valahol a lelkem mélyén, de igazából sokat imádkozom és bízom benne, hogy nem lesz semmi. Egy csoporttársam a fősulin nagy ezoterika rajongó és szintén Isten félő ember. Ő azt mondta nem lesz világvége, csak egy új kezdet, kicsit megváltozik a világ, de nem pusztul el az emberiség. Nem tudom ezt hogy értette.

Én csak a lányom miatt aggódom és az állatok miatt. Nem tudnám végig nézni, ahogyan a lányom és az állataim meghalnak. Ha lesz is világvége remélem gyors és fájdalom mentes lesz nekik. Magam miatt nem aggódom.

Amúgy bármikor lehet világvége. Épp a minap ment a sprektumon a gamma sugárzásról egy dokumentum film. Pár millió éve volt az utolsó, ha jönne még egy, az ellen védekezni nem tudnánk, megjósolni nem tudnánk, de az kiirtana minket.

2011. aug. 28. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
A Bibliában is benne van, hogy nem tudhatjuk se a napot, se az órát. Aki istenfélő, az hogy hiheti el, hogy világvége lesz 2012-ben?
2011. aug. 28. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
45%
nagyon remélem, hogy lesz világvége, mert akkor végre megszabadulunk a sok hülyétől, akik állandóan ezzel a világvége baromsággal tülekednek...
2011. aug. 28. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%
De egy keresztény mit foglalkozik egy maja naptárból szedett baromsággal? Az arab világvégékkel miért nem foglalkozunk?
2011. aug. 28. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%

"ezoterika rajongó és szintén Isten félő ember"


Na ezt hogy csinálja?!

2011. aug. 28. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
100%
100% hogy eljön de nem 2012-ben :D amúgy meg tudsz vmit csinálni ellene? na látod..
2011. aug. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
84%
Természetesen.eddig is bejött az összes világvége jóslat,miért pont ez ne jönne be? :)
2011. aug. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%

Sokan mondanak sokfélét ezzel kapcsolatosan. Mikor elsőnek felröppent ez a világ vége dolog gondoltam utána nézek és azt kell, hogy mondjam, hogy hasonló kitalált számmisztikán és maja naptáron alapuló hülyeség mint amit 2000 mondtak.

Szerintem 2012 csak egy napciklus végét jelöli és egy új kezdetét. Állítólag ezt úgy vesszük észre, hogy a napokat rövidebbeknek érezzük mintha sokkal gyorsan múlna az idő. Ennyi. Természet szempontjából lehet változás, de hogy nem most fogunk meghalni az tuti biztos. Ami viszont érdekes lesz, az az, hogy az aki kirobbantotta ezt a pánikot keltő hülyeséget vajon hogyan fog elszámolni a lelkiismeretével amikor 2012 decemberében sok elvakult, bepánikolt, a világvégében hívő ember öngyilkos lesz csoportosan is akár? Mert ugye a pánik akár erre is képes. Az egésznek semmi értelme nincs max annyi, hogy valakinek ez megint jó haszon szerzési lehetőség.

2011. aug. 28. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!