Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Nem akarok meleg lenni! Mit...

Nem akarok meleg lenni! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

(Pontosabban biszex nem...)


Olyan problémával küzdök, hogy tudom nagyon helytelen az azonos neműekkel való szexuális vágyak megélése és rendkívül szégyenlem is magam miatta.


Isten nagyon fontos számomra és nem akarok ilyen életet élni! Nem tudja senki, hogy ilyen vagyok. Nem voltam soha fiúval. De a vágy állandóan idegesít és néha a "bekattanás" határán vagyok. De sajnos ilyen pillanatokban jön az erkölcstelen, tudom, hogy undorító oldalak nézése, amit nagyon elítélek. Naponta túl sokat önkielégítek, ami amúgy is helytelen. De ha nem teszem, olyan ideges vagyok, hogy semmire nem tudok koncentrálni, se tanulni, se olvasni, semmit... Borzalmas...


Kb. 12 éves korom óta, nem csak a lányokra tudok úgy nézni, gondolni, ahogy kellene. Eddig csak lány szerelmeim voltak. Semmi probléma nem volt, minden téren minden rendben volt. A szakítás oka sem ez volt...


Többször próbáltam abbahagyni, de mindig kudarcba fulladt körülbelül egy hét után, mert már szinte aludni se tudtam...


Kérlek adjatok tanácsolat, hogy szokjak le róla, hogyan tudnám megállni?


Olyan válaszokat, hogy nem gáz, fogadjam el magam, stb.. kérem ne írjatok! Nem akarok ilyen lenni!


2011. máj. 30. 19:22
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
38%
Nem gáz, fogadd el magad, nem tudod megváltoztatni, pont
2011. máj. 30. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
59%
Ja és szerintem Isten nem fog azért elítélni, mert úgy viselkedsz, ahogy TÉGED megteremtett. Ha ő a Mindenható, akkor miért tett volna olyat veled, amiért utána azt akarná, hogy szenvedj? Isten nem egyenlő azzal, amit a Biblia meg az egyház mond. Szerintem. Persze nem lehet senkire ráerőltetni semmit, és elnyomhatod ezt a vágyat, eláshatod jó mélyre, de majd valamikor kitörik belőled egyszer, és akkor még kellemetlenebb lesz.
2011. máj. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
49%

Pedig pont az kéne, amit írtál, fogadd el magad olyannak, amilyen vagy. Úgy gondolom, te a fiúkat szereted, és ezt próbálod minél jobban leplezni, még lányokkal is összejössz emiatt.

Ezt a dolgot nem lehet megállítani, ez nem úgy működik. van aki az ellenkező neműekhez vonzódik, van aki az azonos neműekhez.

Gondold el, eltitkolod elnyomod ezt az érzést, aztán pár év múlva, mikor esetleg már tartós kapcsolatod, családod lesz, akkor pattan ki a dolog. Sokkal, sokkal rosszabb lesz!

javaslom esetleg pchihológus felkeresését.

2011. máj. 30. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
49%
Nem tudod megállni, ez nem egy olyan dolog, amit eldönt az ember. Ha így vagy kódolva, ez van. Inkább próbáld meg elfogadni magad, mert ha nem teszed, akkor tényleg bekattansz és még valami hülyeséget csinálsz. Ne aggódj, szerintem Isten is halad a korral. Muszáj neki. :)
2011. máj. 30. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
46%

Hála az Istennek, aki a diadalmat adja nekünk a mi Urunk Jézus Krisztus által az ördög minden ereje felett.

Ahhoz hogy szabaddá lehess, el kell fogadnod Jézus Krisztust Uradnak és megváltódnak. Az Őbenne való hit által tudod megfeszíteni a tested romlott kívánságait, és Ő ha kéred tőle akkor megszabadít téged a köteleidtől és láncaidtól. Ehhez Neki kell vallást tenned a bűneidről, bűnbocsánatot kérned, és meg kell keresztelkedned víz által, hogy új romolhatatlan szellemet adjon neked. Aztán kötelezd el magad egész életedre Krisztus mellett.

2011. máj. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
57%

Fogadd el Jézust személyes Megváltódnak. Ő az akinek mindenre van megoldása. Ez a fogadd el magad duma nem Bibliai. Isten nem teremt valakit melegnek. Imádkozz hozzá,mond neki,hogy költözzön a szívedbe.


[link] Üdvösség menünél a Valaki szeret téged-re kattints. Ez segítség lesz hozzá.


Aztán ha Jézust befogadtad,akkor imádkozz hozzá,hogy szabadítson meg! Neki minden lehetséges!


Ugyanezen az oldalon van a "Házasság" - nál (nem tudom miért itt :D ) Egy "Szabadulás a kötésből" menüpont arra menj rá.

2011. máj. 30. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
26%

Kedves Kérdező!

Szerencsétlen pasi vagy, sajnállak.

Én egy csaj vagyok, és nekem a pasik tetszenek, nem a csajok, így nem tudom, hogy ez milyen lehet, de biztosan nagyon szar lehet így létezni.

Isten segíthet neked, hogy szabadulj ettől a mocsoktól, ha hiszel Istenben.

Üdv: egy baháí csaj

2011. máj. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
47%
Jézus sem fog megváltoztatni mert így születtél, ezt a "senki sem születik így" dumát érdekes hogy csak azok hangoztatják, akik maguk nem melegek. A fogadd el duma pedig valóban nem bibliai (kis bé), hanem az egyetlen duma amivel sikerülhet normális életet élned.
2011. máj. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
50%

20 éves korodra kinövöd.A korodbeli srácok 75%-ának vannak ilyen gondolatai,csak hallgatnak,mint végtermék a gyepben.

No para.Csajozzál.

2011. máj. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek a gyors válaszokat. A weboldalt mindjárt megnézem (békevár). :)


Az az igazság keresztény próbálok lenni, tehát Jézust befogadtam és ezt leszámítva remélem nem vagyok rossz ember. A vallásos életemet nem felszínesen próbálom intézni, tehát törekszem mindig a tökéletességre és nem a vak hittel való gondolkozásra...


A Biblia tanítását elfogadom és tudom, hogy a homokosokra vonatkozó részek is helyesek. Betegnek tartom magam, aminek a kiváltó oka valószínűleg a gyerekkorom miatt lehetett.


Pszichológus tervben van, csak eddig még nem volt rá lehetőségem, hogy elmenjek...

2011. máj. 30. 21:25
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!