Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A kereszténységet lehet...

A kereszténységet lehet érvényteleníteni?

Figyelt kérdés
Mármint meg vagyok keresztelve, de olyannyira forog a gyomrom már kb ettől az egész kitalált hazugságtól hogy lehet megtenném ezt a lépést.
2011. máj. 31. 01:02
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
12%

Furán hangzik ha még nem hallottatok erről ,de mikor elragadtatunk Jézus visszajövetelekor akkor fog valamennyire, mert a Szent Szellem is elvétetik a földről és mi az igazi keresztények .

A többiek a nagy myomorúságot fogják átélni az Antikrisztusi korszakban..

2011. máj. 31. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Ha reformátusnak kereszteltek, ki tudod húzatni magad az egyház névjegyzékéből, ha ez segít a lelki nyugalmadon. A többit nem tudom.
2011. máj. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
43%

Kedves Kérdező!

Ha felveszel egy másik vallást, amely nem keresztény vallás, akkor a te keresztséged automatikusan érvénytelen lesz.

Ha nem hiszel Istenben, akkor semmit nem kell csinálnod, de ha nem hiszel Istenben, az a te bajod.

Üdv: egy baháí csaj

2011. máj. 31. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Én sem hiszek és én is meg vagyok keresztelkedve. Még annyira sem érdekel a dolog, hogy utána nézzek, hogy mi a helyzet. Semmilyen szempontból nem kerül semmibe, hogy rajta vagyok egy listán, akkor meg minek foglalkozzak vele?
2011. máj. 31. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
45%

forog a gyomrod Kérdező?

Hányd le magad !

- az lefedi azt a kis tiszta vizet és illatos olajat -


és máris büszkén, akadálytalanul haladhadsz

a LENINI ÚTON!

Hogy hova? azt ne kérdezd. Az ő elmélete volt,

hogy a vallás hazugság.

2011. máj. 31. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Remélem eljut hozzád a válaszom: 17 éves református vagyok. (Azért közlöm hátha jelent neked valamit...) Szóval.

Ha TE más keresztény vagy, aki nem álszent, aki normális értékrenddel, és ítélőképességgel van megáldva, akkor már javítasz az egyházon. Hidd el, nekem is hányingerem van tőle. De nem kell folyton arra nézni, ha nem bírod a látványát! Én ifire járok. Hihetetlenül hangulatos. Sokféle ember van ott, a közös annyi, hogy próbálunk rendes emberek módjára élni, kulturáltan szórakozni. Javaslom neked, hogy ne a "nagyok" (pl: egyházfők stb) pazarlásait, vagy álszentségét nézd. Szerintem nagyon fontos, hogy magadnak megfelelj. Én megtértem. És nagyon fontos számomra. Mert tartást adott. Ettől függetlenül én is (mint sok EZER ember - látod, nem lennél egyedül ;-)) tehetetlenül nézem az egyházunk pénzsóvárságát, gyarlóságát. Ők is emberek. (Kérdés, hogy miért kell rájuk felnézni... na mindegy...) Lényeg, hogy nem olyan rossz kereszténynek lenni, ha találsz egy közösséget, barátokat és hasonló embereket mint Te. Remélem sikerül. Azért írtam most, mert remélem, hogy a tapasztalatommal segítelek. ;-) Nem az egyházban kell bízni, hanem Istenben. Ő tényleg hatalmas... :-)

2012. máj. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!