Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hisztek valamiben, valami...

Hisztek valamiben, valami felsőbb hatalomban?

Figyelt kérdés
Nem tudom pontosan megfogalmazni, mire gondolok. Szerintem van valami megfoghatatlan felsőbb "dolog", ami irányít mindent. Nem feltétlenül Istennek hívják, csak valami...
2011. jún. 7. 15:27
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Nem vagyok vallásos, nem vagyok megkeresztelve semmi, nem hiszek a Bibliában leírtaknak. De hiszem, h van vmi ami irányítja az életünket, vigyáz ránk, figyel minket és halálunk után kerülünk vhova.
2011. jún. 7. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
76%
Igen, a karmában.
2011. jún. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
57%
Orbán Viktor. Felsőbb hatalom része, aki irányít minket, megfoghatatlan és nem feltétlenül hiszi magát Istennek. Bocsi.:-))) Komolyan is válaszolok. Én hiszek Istenben.
2011. jún. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Az első válaszolónak: nagyon egyformák vagyunk, én sem vagyok megkeresztelve, a Bibliát nem olvasgatom egyáltalán, de pontosan így érzek. Biztosan van az a Valami, amiben egyszerűen hinni kell.
2011. jún. 7. 15:44
 5/24 anonim ***** válasza:
igen, van, nem megfoghatatlan, néha megmutatkozik, abban is például, hogy gondoltál rá...
2011. jún. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

15.43-nak: aranyos:))

Orbán Viktortól az Isten mentsen meg minket.

2011. jún. 7. 15:46
 7/24 anonim ***** válasza:

Igen! Én úgy hívom: Sors :-) De ettől függetlenül egy Isten létezésében is hiszek.


20L

2011. jún. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Megkérdezhetem, h hány éves vagy? Egyébként a karmában is hiszem én is. Egy ideje próbálok úgy élni, h elképzelem, mit kaphatok ezért a tettemért vissza.
2011. jún. 7. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:
Elsőnek: persze, megkérdezheted, 47 éves nő vagyok, lélekben kb. 23.:) Nem akarom elkiabálni, de szerencsésnek mondhatom magam. Ne képzeld, hogy gazdag vagy ilyesmi vagyok, egyszerűen pozitív.
2011. jún. 7. 15:56
 10/24 anonim ***** válasza:

Hiszek az ismeretlen (úgy mint megismerhetetlen) istenben aki/ami mindent irányít (nem filozofálok a természetéről mert megismerhetetlen), de nem feltételezem, hogy érdekeljük.


Hiszem hogy mindennek (fűnek, fának, szélnek, csillagnak stb.) van szelleme, de megintcsak nem feltételezek érdeklődést.


Illetve hiszek az általam Discordia-nak hívott "elv"ben ... mármint hogy az univerzum néha "szórakozik" velünk. (Hívom néha a "Murphyonic Field"-nek is.)

2011. jún. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!