Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » A világot márcsak az Iszlám...

A világot márcsak az Iszlám mentheti meg az egyre növekvő erkölcsi fertőtől és a vadkapitalizmustól?

Figyelt kérdés
2011. jún. 10. 19:15
1 2 3 4 5 6 7
 1/66 anonim ***** válasza:
52%
Nyugi, pár generáció és a muszlim országok lakói is rájönnek, mennyivel jobb a szekuláris életmód.
2011. jún. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/66 A kérdező kommentje:

"Nyugi, pár generáció és a muszlim országok lakói is rájönnek, mennyivel jobb a szekuláris életmód."


A pokolban fogsz égni!

2011. jún. 10. 19:20
 3/66 TOMAtm ***** válasza:
9%
igy van,ha lehetne erről szavazni énis muszlim országgá változtatnám hazánkat.szörnyű h miket meg nem engednek manapság maguknak az emberek,és micsoda retek k*rvák rohangásznak éjszakánként.a politikáról és a korrupt tisztviselőkről ne is beszéljünk.
2011. jún. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/66 anonim ***** válasza:
88%

Az iszlám, mint a világ megmentője. Ez még viccnek is rossz.

Nem, a világot nem az iszlám fogja rendbe tenni.

2011. jún. 10. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/66 Vree ***** válasza:
95%
Ki ez a marha?
2011. jún. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/66 anonim ***** válasza:
94%

inkább a buddhizmust kellene éltetni nem ezeket a beteg vallásokat, amelyek az erőszakra épülnek


nézd meg mind a kereszténység mind az iszlám mennyi véres áldozatot követelt az évszázadok alatt és mennyit fognak még a jövőben is


nehogy már valaki az iszlámot tartsa a megmentő vallásnak


könyörgöm ez még viccnek is rossz ember!!!

2011. jún. 10. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/66 anonim ***** válasza:

Nem a vallás menti meg a világot... Már sokszor próbálta, aztán? Egyáltalán nem vagyunk előrébb... A vallás világmegmentése általában az emberek porba tiprása, a szabad akarat teljes elnyomása szokott lenni.


Abból nem kérünk. Semmilyen vallástól sem!

2011. jún. 10. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/66 anonim ***** válasza:
33%
Kedves kérdező, lehet, hogy a pokolban fogok égni (bár szerintem nem létezik pokol), de életem legjobb szexe akkor is egy svédországi perzsa sráccal volt (hopp, a nagy vallásosság:) Ja, én is férfi vagyok egyébként. Ő nekem azt mesélte, hogy Iránban rengetegen utálják a rendszert és szerinte pár évtizeden belül meg fog dőlni az iszlám köztársaság, mert az emberek a globalizáció miatt egyre jobban látják, milyen lehet szabadon élni.
2011. jún. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/66 anonim ***** válasza:
Az a vallás, amely a nőket semmibe veszi, sz@rt sem ér! Vallás soha nem lesz megmentő, csak a megváltód lesz a megmentőd.
2011. jún. 10. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/66 anonim ***** válasza:

Na, ezektől a fakardos kannibáloktól mentse meg Isten a világot:


[link]

2011. jún. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!