Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Zeusz vs Jézus?

Zeusz vs Jézus?

Figyelt kérdés
Melyik nyerne?
2011. jún. 29. 14:14
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/73 anonim ***** válasza:

A kérdés egyértelműen úgy szól ha mind kettő létezik.


Bár ez a Biblia (ószövetség) sem tagadja létét/létüket/ (sőt, és), sőt a régi istenekről beszél.


Jahve (JHVH) el is mert az egyiptomiakhoz és csak egy ócska trükkje volt, botból kígyót varázsolt, kiröhögték és ők is megcsinálták. Mondták az ő isteni ennél sokkal többre képesek. Ezek az istenek azok akiket a görögök más néven átvettek, akiket a rómaiak megint más néven átvettek. De inkább az imádatukat vették át.


Egy villámokat szóró és halas isten (Zeusz), és egy a földön sétáló és az ősteremtő istennel magát egynek hazudó kisistenke, és az azok az emberek hatan akik Jézus néven futottak elég kevesek hozzá képes. Bár az ősteremtőhöz istenhez képes Zeusz, Poszeidónnal és Hádész és Jahve is ugyan annyira apró pontok csak.


Zeusz, Poszeidónnal és Hádész is Jahvét keresztbe tudnák hajlítani. Akkor miről is beszélünk?

2011. júl. 18. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/73 anonim ***** válasza:

Egy villámokat szóró és halas isten (Zeusz),*


Egy villámokat szóró és hatalmas isten (Zeusz),

2011. júl. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/73 anonim ***** válasza:
Nem értitek meg hogy hülyeséget mondotok???
2011. júl. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/73 anonim ***** válasza:
Csak sajnálni tudlak titeket!
2011. júl. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/73 anonim ***** válasza:
Hát nem érted, hogy tévedésben élsz? Csak sajnálni tudlak!
2011. júl. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/73 Ozmium42 ***** válasza:
A kávét tejjel és cukorral iszom! :)
2011. júl. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/73 anonim ***** válasza:
Nem élek tévedésben! Én már több választ nem írok sztem erre a kérdésre ilyenek között. Mindenkinek más a véleménye, ezt el kell fogadni. Viszlát!
2011. júl. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/73 anonim ***** válasza:
De igen, tévedésben élsz! Én már több választ nem írok sztem erre a kérdésre ilyenek között. Mindenkinek más a véleménye, ezt el kell fogadni. Viszlát!
2011. júl. 19. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/73 anonim ***** válasza:
Még egy válasz: nem élek tévedésben, de nyugodtan higgyétek azt. Engem már nem érdekel, mit gondoltok rólam. Lécci ne válaszoljatok nekem többet!
2011. júl. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/73 anonim ***** válasza:
Még egy válasz: tévedésben élsz bizony, de nyugodtan maradj meg ebben a hitedben. Engem már nem érdekel, mit gondolsz magadról. Légyszi ne válaszolj többet!
2011. júl. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!