Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Voltak olyan dolgaim az...

Voltak olyan dolgaim az életben ( paráznaság) amit meg akartam tagadni, pár napig sikerült is. De aztán nem bírtam ki és tudtam hogy ez bűn Isten előtt. Van esélyem megbocsájtásra?

Figyelt kérdés
A halálos bűn olyan súlyos dologban elkövetett bűn, amit az ember teljes tudatossággal és megfontolt beleegyezéssel követ el, azaz tudatában volt a cselekedet bűnös jellegének, és azt szándékosan követte el = akkor ezek szerint semmi esélyem nincs megbocsájtásra??? :(
2011. júl. 3. 14:28
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat nagyon nagy kő esett le a szívemről
2011. júl. 3. 18:36
 12/14 anonim ***** válasza:

a paráznaság a szexuális vágy maga(nem az ösztön), szóval ha kéjelgésből maszturbálsz, élvezkedésből, akkor az bűnnek minősül, de ha őszintén megbánod, nem pedig sajnálod, akkor az Isten örökké tartó megbocsátása érvényt nyer.

férfiak esetében, ha jól tudom, akkor a sperma folyamatosan termelődik és a mellékherében tárolódik, ami annyit tesz, hogy egy idő után "megtelik" a férfi, ha nem "ürít", ami nem kellemes érzést produkál...ezt a fizikai fájdalmat megelőző maszturbálást nevezhetjük bűntelennek, mivel ekkor nem paráználkodás végett nyúl magához a férfi, hanem egy komoly biológiai problémát akadályoz meg.


ui.: ha jár erre egy biológus, nyugodtan javítson ki, ha tévedek.


üdv

26/F

LastOne.Left

2011. júl. 3. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Szerintem az a baj nálad, hogy szeretnél tisztán élni, de nem tudsz a benned lakó bűn miatt. Nem születtél még újjá igaz? Addig csak erőlködni fogsz, amíg nem kapsz új szívet (szellemet) Istentől.
2011. júl. 3. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

"Mert ha valaki megbánja bűneit Ő hű és igaz megbocsájtja vétkeinket és megtisztít minden gonoszságtól."


Isten kész megbocsátani neked a bűnödet! Csak kérd Őt erre! Kérd Jézust,hogy költözzön a szívedbe,add át neki az életedet és kérd tőle,hogy segítsen ellenállni a kísértésben.


"Istennel minden lehetséges."

2011. júl. 3. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!