Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Akkor nem is vagyok és kereszt...

Akkor nem is vagyok és keresztény?

Figyelt kérdés
Római katolikus vagyok hiszek Istenben és Jézusban de a démonokban és szellemekben nem hiszek.hallottam hogy a keresztény vallású emberek hittek a szellemekben és démonokban.azt is halottam hogy a pap ha pl.egy házon szellem van azt el tudja űzni.vagyis a papok hisznek a szellemeknek és ők ugye Isten fiai vagy nem tudom mik.tehát ha keresztény akarok maradni akkor hinnem kell a démonokban és a szellemekben?
2011. júl. 9. 10:55
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Ha nem hiszed hogy léteznek szellemek és démonok akkor ne is mond hogy hiszel a bibliában, vagy ha igen akkor nem érted a lényegét azt kell mondjam, és csak vallásos vagy, nem keresztény. De kereszténnyé válhatsz, ez ne szomorítson el, akár most is ha elhiszed Isten írott beszédét, és az szerint élsz.
2011. júl. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Semmiféle módon nem lehetsz,ha nem hiszel efféle lényekben.

Xar ügy ez van.


A dzsinnek talán hihetőbbek...:):):)

2011. júl. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!