Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Szüleim nem vallásosak. De én...

Szüleim nem vallásosak. De én nagyon is hiszek az ÚR-ban! Hogy mondjam meg nekik? ( Nem vagyok megkeresztelve )

Figyelt kérdés
Hogy mondjam meg a szüleimnek hogy én igen is hiszek az ÚR-ban és szeretnék egyszer legalább templomba vagy gyülekezetbe elmenni egy misére? Kisebb koromban nem nagyon hittem az ÚR-ban de ahogy nőttem fel egyre jobban kezdtem el hinni benne ! Most 17 évesen már olyan szintre jutottam hogy nagyon is hiszek benne!
2011. júl. 13. 02:55
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Mondd meg nekik hogy nagyon szeretnél elmenni egy templomba. Lehetőleg olyankor amikor jobb hangulatban vannak :) Mielőtt beszélsz velük, imádkozzál is érte hogy Isten segítsen hogy a beszélgetés jól sikerüljön. Ha elutasítanak akkor se add fel, imádkozz tovább ezért addig amig csak el nem engednek. Imádkozni otthon is lehet, ha máskor nem is akkor lefekvés előtt.

Egyébként 18 évesen remélhetőleg már majd elengednek, hiszen addigra a magyar törvények alapján se tilthatják meg hogy oda menj ahova akarsz. De te erre ne hivatkozzál, ezt nekik kell tudniuk.


A szentmiséről (ha katolikus misére szeretnél menni):

[link]


Ha Bibliát szeretnél olvasni online akkor ajánlom ezt a linket:

[link]


Ha elfogadod akkor privátban is szívesen segítenék.


Isten áldjon!

2011. júl. 14. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Mond el nekik nyugodtan. Ha örömmel fogadják akkor jó,ha nem akkor is jó mivel vallást tettél Krisztusról aki pedig megvallja Őt az emberek előtt azt Ő is megvallja az Atya előtt.


Olvasd a Bibliát,imádkozz Istenhez.

2011. júl. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 Hubai válasza:
ha találkozol vele add át neki a pacsimat,mert h méég senki nemlátta az azért duurva!!
2011. júl. 20. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!