Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Miért kell a keresztényeknek...

Miért kell a keresztényeknek szapulni a wiccákat?

Figyelt kérdés
Én elfogadom az ő vallását, ő miért képtelen elfogadni az enyémet?
2011. júl. 16. 21:42
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
100%

"Ezért nem bírlak titeket, mert meg akarjátok nekem mondani, hogy nekem miért rossz."


Nem azért írtad ki a kérdést hogy beszéljünk a témáról?

2012. máj. 3. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
30%

"



"Én nem hiszek a Pokolban.Miért is hinnék?"

Én nem mondtam,hogy higgyél.Csak mondom,h.világunk iylen, Ezen még TE sem változtathatsz. Nem te csinéltad.

És ha majd a köv. életedben is szenvsedni fogsz, - mert ugye azt mégsem állíthatod,hogy az élet mézeskrémes?

"Azért nem bírlak titeket,mert meg akarjátok nekem mondani,h. nekem miért rossz."

Ugye te mégcsak tini vagy, Ez az utóbbi kifakadásod arra utal. Mint egy kis pulyka olyan mérges vagy,pedig én nem is bántottalak. Emlékeztetlek: Mig nem írtál azt se tudtam,hogy ilyen vallás van. Rólad meg pláne nem tudtam.

Csilapodj, Nyugodj meg. A mérgeskedés elveszi a lényeglátást,a tárgyilagosságot. Sok sok sok vallás van,és én mindnek mondom: az emberek üdvössége csak kegyelemből lehet Jézus Krisztus által. Aki saját jogán akarja ezt,annyi,mintha mocsárból akarná magát kihúzni hajánálfogva.

Most azt kérem Istentől,hogy már ne legyél mérgeskedő kislány,hanem majd a maga idején,megvilágosodott,okos,bölc lady. Mondhatnám értelmes nő.

2012. máj. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim válasza:

Engem pl hidegen hogy a téma felőlem mindenki lehet ami akar ,vallás szabadság van, ha ezzel senkinek nem ártanak (azt-hiszem hogy a wiccának pont hasonló a lényege)akkor mindenki csinálja

Nem szabadna senkinek elítélni a másikat a vallása miatt mert ez kb olyan partykhoz vezet mint amit Hitler rendezett

2012. máj. 21. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim válasza:
44%
Mert az a kereszteny vallas, amit az elvakult keresztenyek vallanak, ugy tartja, hogy ami nem kerteszteny, az nem istentol valo, tehat ok nem hivok, vagyis ok bunosok. Ezt tanitja a kannonizalt biblia.
2012. júl. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
33%

Utolsó!

Ezt te tanítod,nem a Biblia

A Biblia tnitása: a bűnös ember megváltottá lett Jézus Krisztus kereszthalála és feltámadás által.Annak aki ezt hiszi és a megváltást elfogadja.

Ne taníts hazugságot,mert az is bűn.

2012. júl. 12. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:

Én sem tudtam, hogy van ilyen vallás, míg meg nem láttam itt. Most utánanéztem és egy kérdésem van csak:

Ez a legfőbb tan a net szerint: Ha nem ártasz vele, azt tégy,

amit akarsz.

Honnan tudod, hogy nem ártasz valamivel?

2012. dec. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:

"Mert az a kereszteny vallas, amit az elvakult keresztenyek vallanak, ugy tartja, hogy ami nem kerteszteny, az nem istentol valo"


Hülyeség, ezt nem tanítjuk. Mi elfogadjunk, hogy Mohamed vagy Buddha teljes jó szándékukkal és értelmükkel Isten keresték, sőt nagyon közel jártak hozzá. Csak Jézust nem találták meg. Tanításukban nagyon sok minden Istentől való, csak még nem tartalmazza a teljes igazságot, mivel Jézus nélkül nem is tartalmazhatja.


Amúgy mi nem szapuljuk a wiccákat, de ha feltesznek a kérdést, hogy mi a véleményünk róla, és elmondjuk, hogy mi a gond a vallásukkal, és ha ez gond, akkor miért kell kérdést feltenni?

2012. dec. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Kislány!

ez nem olyan játék,mint. add vissza a babaruhámat...

Itt nem arról van szó,hogy te vagy más válogathat a vallások között.. A lényeg az,hogy találd meg az Igazságot,s ha megtaláltad,akkor megtaláltad Magát Istent,s ha akarsz az ő parancsai szerint élni,akkor bejutsz az Ő országába.

Ne félj! Nem vagy egyedül Isten elküldte Fiát,hogy tanítson és elvégezze helyetted amit te nem tudsz,eltörölte bűneidet,HA hiszed.

Ezért üzent prófétái által sokszor amit le is íratott egy könyvben. A könyv neve: Biblia.

2012. dec. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!