Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ugy tudom a vatikanban oriznek...

Ugy tudom a vatikanban oriznek a jezus verebol valamennyit. Miert nem vetik genetikai vizsgalat ala vagy apasagi tesztet miert nem vegeznek rajta? ez sok mindenre magyarazatot adna . NEMDE?

Figyelt kérdés
2011. júl. 23. 19:41
1 2 3
 1/21 De Puta Madre ***** válasza:
84%
Nem hallottam még erről, de az apaságit te kiével hasonlítanád össze?
2011. júl. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Hát, én ilyenről még nem hallottam, de ezt nem tudom elképzelni, hogy ott legyen minta Jézus véréből? Ugyan hogy tudták volna eltárolni, tartósítani?
2011. júl. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
64%
Szólni kell Istennek adjon egy kis dns mintát :D
2011. júl. 23. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Mégis mire adna magyarázatot?
2011. júl. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű a válasz, nem őriznek. Ami az egyház kezében van, legfeljebb a halotti lepelről származtatott vérminta, mely esetben egyáltalán nem bizonyítható még az sem, hogy Krisztus korából származik. Milyen apasági tesztre gondoltál, amúgy? Kiével vessék össze? A tieddel? :))) Krisztus Dávid házából származott, és nem Krisztusból származtak ezek, vagy azok.
2011. júl. 23. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Én nem hallottam róla, hogy lenne ilyen vérminta.

Nyilván ha van akkor nem kürtölik világgá, mert mindenki ezt követelné amit Te, persze jogosan, de ugye ők ezt kockáztatják. Főleg, ha esetleg az eredmény számukra nem lenne kedvező.

Ne törd az agyad ilyesmin. Ez megint olyan dolog amit mi sosem fogunk megtudni. Ha meg megtudnád, akkor szarabbul járnál.

Egyébként szerintem ilyen várminta nincs.

Vagy a Torinói lepelre gondolsz? Azt Torinóban őrzik. Analizálták a rajta lévő foltokat, állítólag vér, vércsoport is megvan, meg minden de DNS tesztről nem szól a történet.

Amúgy egy apasági teszthez az apától is kell DNS minta. Meg valami értékelhető mennyiségű DNS, mert azokat in vitro "fel kell szaporítani" mindenféle enzimekkel, és ehhez nem mindig elég egy icipici kis minta, mert rendkívül sérülékeny. Attól függ milyen a minta minősége, meg honnan van, milyen sejtből. A hámsejt a legalkalmasabb asszem, de ebben nem vagyok biztos...

2011. júl. 23. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

Hat a halotti leplen allitolag verminta van....... es arra lennek kivancsi EMBERI??????????????????

Ne cinikuskodjunk de osszelehetne vetni egy acsnak a verevel pl

2011. júl. 23. 20:17
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Ember, meséld már el, tételezzük fel, hogy megvan a vérminta, tudjuk Krisztus urunk vérének minden tulajdonságát, ez számodra miben háborítana fel, vagy mit bizonyítana neked? Mit kockáztatna vele a katolikus egyház?
2011. júl. 23. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Szerintem az a verminta nem kellene eggyezzen egyetlen emberevel sem
2011. júl. 23. 20:20
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Egy ácsnak a vérével? Szerinted meglátszik, a vérből, hogy ki ács és ki köműves? Miről beszélsz? Igen, emberi vére volt, milyen lett volna? Emberré lett értünk. Szerinted milyen vérének kellett volna lennie? Vizilóé?


Ján1:14 "És az Íge testté lett és lakozék mi közöttünk"

2011. júl. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!