Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hisztek Istenben?

Hisztek Istenben?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 8. 22:07
1 2 3 4 5 6
 51/60 anonim ***** válasza:
30%
Kiskorába mindenki a Mikulásba hisz....aztán koppanunk, mert nincs....és Isten? ki tudja...mamám szerint "Valamiben hinni kell"...én hiszek is csak nem Istenben...
2009. dec. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/60 anonim ***** válasza:
34%

Gyerekek gondolkodjatok már!

Aki lepontoz azt MEGTALÁLOM.

Szóval adott a világegyetem, a föld is meteorok ütközéséből tevődött össze. Jött szép lassan az élet, párzottunk. Ennyi. :) Így indult az élet, és nem isten Ádám és Éva és társaival... Amelyek meg nem voltak alkalmasak az életre, lsd mittomén piros bogarak azok a gének nem öröklődtek mert megtalálták a madarak és nem voltak alkalmasak az életre.

2009. dec. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/60 anonim ***** válasza:
90%
Én hiszek benne. Sőt, Ő a barátom is. :)
2010. jan. 25. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/60 anonim ***** válasza:
92%

Olyan ostoba válaszokat tudtok adni, jellemző ez azokra akik csak úgy mennek neki a dolgoknak és bele se gondolnak, hogy mi történik.1.szerinted, hogy jött létre az univerzum?amerikai biológus nyilatkozott arról, hogy lehetetlen, hogy egy sejtből kettő legyen így ezt csak annak tudja beállítani, hogy egy felsőbbrendűség uralkodik...

2. [link] olvasd el, nekem sokat segített!

3.miért várjuk el Istentől, hogy segítsen rajtunk mikor csak akkor fordulunk hozzá, mikor bajban vagyunk?amikor meg minden happy, akkor meg leszarjuk (elnézést a kifejezésért).

2010. febr. 16. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/60 anonim ***** válasza:
94%
Igen.
2010. márc. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/60 anonim ***** válasza:
100%
utolsó előtti, nagyon igazad van! szerintem sok ember azért nem hisz benne mert "rajta sosem segít!" de elfelejtik hogy sajnos nem csak Isten van hanem ördög is.akkor meg miért Istenre haragszotok? na nem baj mindenki higgyen amit akar én hiszek Istenben nagyon is.(lehet lepontozni nem haragszok érte!)
2010. márc. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/60 anonim ***** válasza:
100%

(utolsó előtti előtti vagyok.)

szóval ha valami jó dolog történik, megfeledkezünk arról, hogy az Isten ajándéka és hálát kellene adnunk érte, de nem tesszük.Csak akkor foglalkozunk Istennel ha valami rossz történik, és akkor is úgy, hogy rágalmazzuk és szidjuk.Ha el tudtuk fogadni a jót akkor a rosszat miért nem?

2010. ápr. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/60 anonim ***** válasza:
0%
Nem!
2010. máj. 18. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/60 anonim ***** válasza:

Leírom az én véleményem

Isten nincs csak voltak olyan emberek akik nemtudtak hit nélkül élni és kitalálták ezt a hülyeséget, se mennyország, se pokol nemlétezik, ha meghalunk ugyanolyan lesz mielőtt megszülettünk, vagyis a nagy büdös semmi

2010. júl. 1. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/60 anonim ***** válasza:

Utolsónak:

Akkor Te nagyon el fogsz csodálkozni:) Az élet a halál után kezdődik...

2010. aug. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!