Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Csak én érzem úgy, hogy a...

Csak én érzem úgy, hogy a vallás kategóriának inkább a keresztény vallás kategória nevet kéne viselnie?

Figyelt kérdés
Mert kezdem úgy látni, ha nem vagy keresztény, akkor a válaszaidat kitörlik, mert csak a keresztényekét fogadják el.
2011. aug. 15. 09:03
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nagyon jól van így, hogy "vallás" a kategória, ez nem kirekesztő senkinek sem. Maximum azt tudnám elképzelni, hogy ezen belül külön altémát nyitni a kereszténységnek, ha szükséges, de még ez sem lenne szerintem jó.


Én a magam részéről jobb szeretem inkább, ha a vallási témakörben is többféle álláspont megjelenik, nemcsak az enyém, pedig elég meggyőződéses keresztény vagyok. :) De nem zavarnak sem az ateisták, sem a buddhisták, sem mások, ha érdemben és a hangnemet eltalálva szólnak hozzá egy ilyen vitához. Viszont tényleg van, mikor valaki a kérdéstől teljesen eltérve úgy válaszol, hogy pl. szétoffol egy mélyenszántó vallási kérdést úgy, hogy abszolút nem ért hozzá. Én pl. nem írkálok be a "tudomány" kategóriában feltett kérdésekre, ha nem értek a témához, vagy ha valaki például azt kérdi, hogy "mit mond Darwin a fajok kialakulásáról", akkor sem írok be olyanokat, hogy "nemtom ő mit mond, de nem is érdekel, mert szerintem a világot Isten teremtette" vagy hasonlók. Szerintem valahogy így kellene ennek működnie.


Sajnos nem láttam konkrétan, hogy milyen kérdésről meg milyen kitörölt válaszról volt szó, de remélem, hogy nem azért törölték, mert nem keresztény szemszögből szóltál hozzá. Én is csak az offokat, a sértő hsz-eket meg a trágárságot tartom helyesnek törölni.

2011. aug. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim válasza:

Azt írja a 10.14-re: tudja. Akkor miért érdekli, hogy itt csak a keresztényt fogadják el (ha ez igaz, akkor baj van). Ady csak elég jó keresztény volt, de a hite leginkább önmagában volt és azt hisz,érdekelte Őt, hogy ez ki mindenkit irritál?

Maga se törődjék butaságokkal, keresse a saját útját!

2011. aug. 15. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Szerintem nem írtam semmi csúnyát. Amúgy volt egy olyan esetem is, amikor valaki ilyet írt hogy az egyetlen igaz vallás a kereszténység. Eddig oké, ha ő úgy gondolja, nekem mindegy. De amikor én a saját vallásomat írtam (u.ahhoz a kérdéshez)a szerintem igazinak, azt kitörölték. pedig csak a vallásom nevét írtam le, h sztem az az igaz vallás. Aki meg a keresztényre írta u. ezt azét nem törölték ki.
2011. aug. 15. 10:49
 14/26 A kérdező kommentje:
10:45 szerintem félreértettél. TUDOM hogy a vallás kategóriába sok féle vallás tartozik, DE gyakorlatilag csak a keresztény vallást fogadják el itt, azért nem értem, hogy mi értelme ennek a kategóriának csupán a vallás nevet adni.
2011. aug. 15. 10:53
 15/26 anonim ***** válasza:
96%

Sziasztok!


Elég rég óta olvasgatom ezeket az oldalakt, és nekem úgy tűnik, hogy nem csak a keresztényeket fogadják el! SŐT! eléggé szokták szapulni a keresztényeket! Főleg a nem Istenhívő válaszolók!


Meglátásom szerint a Jt-kat is elég sok kritika éri, de már az újpogány vallásokat is elég rendesen támadták nem egyszer!


Valószínű, hogy csak személyes sérelmedből adódóan látod így!


Más vallásúak is szoktak írni szép számban, nem csak keresztények...


Minden jót!

2011. aug. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
82%
Miért nem vagytok képesek megérteni, FELFOGNI mit kérdezett szegény kérdező? Már leírta háromszor, de még mindig értetlenkedtek.
2011. aug. 15. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
77%
Ja amúgy elég szomorú, ha itt kiszednek másokat nem sértő, normális válaszokat, világnézet szerint válogatva. Miközben a Magyar Szigeten a volt és a jelenlegi miniszterelnök agyonlövéséről szabadon lehet beszélni...
2011. aug. 15. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!

Jómagam 2011. márciúsa óta olvasgatom ezt az oldalt, és a vallás kategóriába elég sokszor benézek.

Mindenféle vallású emberek tesznek fel itt kérdéseket, és mégsem törlik ki.

Arra sajnos nem fognak tudni neked válaszolni itt az emberk, többek között én sem, hogy a te kérdéseidet/válaszaidat miért törölték ki, ez a moderátorok hatásköre, ők tudják, miért törölnek kérdéseket/gválaszokat.

Igaza volt az egyik válaszolónak, amikor azt írta, hogy ebben az itt megforduló emberek nem tudnak neked segíteni.

Üdv: Annazara

2011. aug. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
50%
Nem azért törölték a kérdésedet és a válaszodat mert sátánista vagy? :)
2011. aug. 15. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 A kérdező kommentje:

És az ok? Semmi csúnya dolgot nem mondtam, és nem buzdítottam rosszra senkit, és elfogadom, hogy ők keresztények, nekem az a fontos, hogy ÉN nem vagyok az. Amúgy én spiritualista sátánista vagyok, és nem az a hülye divatsátánista, akikre, mindenki gondol, ha elsőre meghallják a sátánista szót.Ha valak i tudni szeretné miről beszélek, az itt olvasgasson: [link]

És ne ítéljetek el rögtön kérlek, amíg nem tudjátok miről van szó. Ezzel a kérdésemmel sem a keresztényeket akarom támadni, csak azt veszem észre, hogy őket mindenki jobban megérti, mint egy hozzám hasonlót.

2011. aug. 15. 17:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!