Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mivel az emberi genek nagymert...

Mivel az emberi genek nagymertekben "szennyezettek " az edenkerti genekhez kepest, meglehet, hogy Kain utodai a Lilith gyermekeivel valo kapcsolat utan valtak ilyenne? >

Figyelt kérdés
2011. aug. 26. 11:32
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
(Tp.) voltam
2011. aug. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Vidiripi



"1. válaszoló vagyok:

Én nem tagadom le azt ,hogy a génjeim a majmoktól vannak.De a lelkünk az Istentől ,minden állat lelke az Istentől van.:)

Örülök ,hogy Darwin rájött az evolúcióra.Ezáltal fölnyitotta az emberek szemét és sok hívő szemét ,hogy van evolúció---> van fejlődés.

Persze le lehet ragadni Ádám és Évánál ,csak nincs semmi értelme...:)"


Logikailag nézve van. Te mit katolikus biztosan ismered a történeteket.

Mert ha Ádám Éva nem létezett s nem tőlük származik az emberiség akkor nincs öröklött bűn. Hiszen akkor nem követhették el azt ami miatt kiűzettek. S Jézusnak sem kellett a Földre jönnie azért hogy megváltást hozzon.

Különben nincs értelme a tetteinek. S azt nem vitatják hogy Jézus élt s itt volt a Földön.

2011. nov. 18. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!