Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Szóval, 16 éves lány vagyok,...

Szóval, 16 éves lány vagyok, keresztény, és rendszeresen járok a heti misékre. Még a múlt hétvégén elmentünk rokonaimmal egy Golgotára, amire nagyon szeretünk eljárni mindannyian. Ez milyen jelenség lehetett?

Figyelt kérdés

Még a golgota előtt olyan 20 perccel már bementem a sátorba(ott szokott lenni a golgota), és csak néztem, és imádkoztam a feszület előtt.

egy pár pillanat múlva, sírni kezdtem. Lenéztem a feszület bal oldalára, és ott láttam valamilyen hófehér, fénylő alakot, ami rám nézett, de csak pár pillanatig.

Az arcát nem láttam, csak egyfajta jóleső érzés töltött el. Ez mi lehetett?


2009. ápr. 18. 14:38
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
70%
szerinted miért kérdezte? hogy a sok többi hülye megerősítse benne, hogy ő valami kiválasztott és megpillanthatott valami szentet....amugy én meg tegnap dumáltam Jézussal, azt mondta, ő is csak röhög az egészen...sok dilinyós én rengeteg a kérdezőéhez hasonló "jelenést" láttam már...mondjuk nem kereszt oldalában hanem temetőben,erdőben meg tiszaparton...engem is valami szent szűz tüntetett ki a figyelmével, mikor tojok rá magasról?
2009. ápr. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
65%
Kedves kérdező, sokkal valószínűbb,hogy valamelyik halott szeretted akart "látni" téged...és ezért tölthetett el jó érzéssel. Engem álmomban vezérelt a halott unokanővérem egyszer...beadtam a jelentkezésem az egyetemekre, ő pedig álmomban megmondta, melyikre vesznek fel...de ezen csak azután gondolkodtam el, mikor tényleg oda vettek fel és egyáltalán nem erre számítottam...
2009. ápr. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
48%
kegyelem:)
2009. ápr. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 MARIANN06 ***** válasza:
43%
Te hiszel istenbe????????????????
2009. ápr. 23. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:

előző: igen hiszek, és nem is félek kijelenteni.(minek is félnék)

Amúgy meg, ha ellenvetésed van a dologgal kapcsolatban, lécci tartsd meg magadnak..


többieknek köszönöm!

2009. ápr. 24. 14:20
 26/30 anonim ***** válasza:
52%
Nem hiszem h jelenés volt, habar lehetséges. de csak akkor ha vkinek tenyleg erős a hite. vagy pont nem erős, és akkor történik egy ilyen dolog, es az illető annyira meghatodik h elkezd hinni Istenben. amugy sztem inkabb egy halott hozzatartozod akart vmit jelezni. nagyban befolyasolja a dolgot h mi foglalkoztat mostanaban, miről almodsz, ha almodsz egyaltalan. amugy nem lehet h csak faradt voltal? ha a hitgyulekezetrol van szo, mint Golgota, akkor van egy baratnom aki oda jar, es eléggé fanatikusak. lehet h beszuggeraltad magadnak. nem?
2009. ápr. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim válasza:
35%
Először is angyal nem lehetett se isten vagy ilyesmi mert nem léteznek gondolom kalandoztál,hogy milyen lúzer vagy és és egyszerű ennyi semmiség az egész amúgy nem hiszek istenbe.Bizonyitsd be h létezik okoska,...
2010. ápr. 20. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim válasza:
100%
érdekes leány lehetsz:D nemcsak h keresztény és fiatal de büszke is rá. ilyet még nem tapasztaltam:D de nagyon teccik. a kérdésedre nem tom a választ
2010. júl. 16. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Ezt a paptól kérdezd mert itt a GYIK-on nem tudjuk a rá a választ :)
2011. márc. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim válasza:
nem fontos hogy mit láttál ott. nem is kérdés. a kérdés hogy mi Isten akarata veled. Ha helyesen imádkozol megfogod találni választ, mondjuk ha nagyon hülye vagy akkor nem lesznek igazi válaszaid soha, mondjuk azért az nem baj ha keresztény is vagy egyben. ez esetben igen, az ott Jézus volt
2012. szept. 18. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!