Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Az Iszlám szerint van pokol?

Az Iszlám szerint van pokol?

Figyelt kérdés
Csak érdeklődök.:)
2011. szept. 2. 22:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Hahahhaha, draga utolso, en nem hiszem, hogy a keresztenyek a pokolban ordoguzessel foglalkoznanak :))))))) Jaj de jot derultem ezen!
2011. szept. 4. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
71%

Kérdező, kedves, én ugyan nem vagyok muszlim, de kb. 2 percembe került a keresés, és itt van a válasz:


[link]


Csak azt szeretném tudni, hogy nektek, Jobbikosoknak mitől szimpatikusabbak a muszlimok; és miért utáljátok annyira a zsidókat, mint amennyire a gyűlölettől fröcsögő kommentjeitekből látszik a Politika rovatban. Elnézést a személyeskedésért.

2011. szept. 4. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Utolsó az lenne a legjobb ha feltennél egy ilyen kérdést a politikai rovatba.
2011. szept. 7. 14:47
 14/14 anonim ***** válasza:

Kedves Attilajjj!


Nem hiszem, hogy az lenne a legjobb. Még soha nem tettem fel kérdést egyik rovatban sem, nem fogom pont egy ilyennel elkezdeni. :)


Nem nagyon csípem az ottani stílust, legalábbis egyesekét nagyon nem. Ha kulturáltan folynának a viták, más lenne a helyzet. De mivel erre nem látok esélyt, nem próbálkozom.


Inkább a személyes véleményed érdekelne, a te motivációid. Pl. hogy mi visz az olyan jellegű kijelentések megtételére, mint amit az alábbi - számomra teljesen értelmetlen - kérdéspár egyikében tettél:


http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__egyeb-kerdesek__2177..


http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__217..


Mint ott te is említetted, a kérdéseket jó eséllyel törölni fogják. De ha így is lesz, gondolom, emlékszel még majd arra, hogy miket írtál. Ha nem, kétféle megoldási javaslatom is van, amelyekkel ezt a problémát meg lehet oldani.


Tényleg komolyan érdeklődöm, és remélem, tudunk civilizált emberek módjára beszélgetni. Előre is köszönöm.

2011. szept. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!