Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Kereszt (ény) kérdés: honnan...

Kereszt (ény) kérdés: honnan ered a bűn?

Figyelt kérdés
Isten hogyan tudott olyat teremteni, amiben/akiben ott lakozott a bűn lehetősége, ha őbenne nem volt meg?
2011. szept. 6. 00:35
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
94%
Bocsássatok, de lehet, hogy félreértem a kérdést, de a bűn eredetét kérdezte a kérdező és nem azt, hogy a Teremtő vagy Jézus a bűnt, hogy tolerálta, alkalmazta vagy büntette ?
2011. szept. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
100%

A teljes kérdés eképpen hangzik,ne feledjük a második részét sem:"Kereszt (ény) kérdés: honnan ered a bűn?

Isten hogyan tudott olyat teremteni, amiben/akiben ott lakozott a bűn lehetősége, ha őbenne nem volt meg?"


Péter írt egy választ,csak kissé ellentmondásos volt,ezért szerettem volna tisztázni néhány dolgot,így a kérdező is egyértelmű választ kapott volna.Péternek leírtam világosan,hogy miért ellentmondásos amit írt,és mivel ellentmondásos,ezért egyúttal a kérdést sem válaszolta meg.De nem baj,tiszteletben tartom,nem vitázni akarok,és itt be is fejezem.peace and love. 09:28

2011. szept. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!