Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Kicsoda Lilith? (bővebben lent)

Kicsoda Lilith? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

gyakorlatilag tudom ki, sőt sokat olvastam róla, tehát az abszolút részletinformációk érdekelnek, főként eredte és az élső ismert források róla, akár konkrét (magyar(rafordított) szöveg)


csak hogy milyen szinten vagyok a témábon:

tudom hogy ádám elsű felesége, rokonítják lamastuval, az éjszakai bénulással is kapcsolatba hozzák...


2011. szept. 6. 20:06
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
nm gazán tudok segíteni, csak egy dalt ismerek róla http://www.youtube.com/watch?v=EFMHtr-pFXw
2011. szept. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
2011. szept. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim válasza:
29%
Egy boss a diablo2-ben. Itt bővebben olvashatsz róla ha érted az angolt: [link]
2011. szept. 6. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Sághegyi Csaba ***** válasza:
93%
2011. szept. 6. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
ezek ritkamód haszontalan válaszok
2011. szept. 7. 15:37
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Lucifer kedvence az öt felesége közül. A nők felszabadítója, az erős nők védelmezője, a nők jogainak istennője.

Segíti a nőket a szülésnél, támogatja a születésszabályozást. Ne idézzük meg. Megjelenik annak, akinek akar.

Szent jelképe a bagoly.

2011. szept. 7. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

forrás: [link]

előző vok.

2011. szept. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

na valami ilyesmit várnék

zöld kacso köszkösz

2011. szept. 7. 18:42
 9/13 anonim ***** válasza:
42%
Én félfüllel annyit hallottam, hogy tulajdonképpen ő volt az első nő, de rossz útra tért. Ennyit tudok, aztán lehet, hogy hülyeséget írok :D ha így van, akkor remélem valaki kijavít. Feltételezem tehát, hogy Lilith után jött tulajdonképpen Éva, de nekem ez így úgy jön le, mintha a nők természetszerűleg csalnák a férfiakat rosszra, nem? Bocsi, hogy kicsit feminista módon közelítem meg a dolgot, de a középkor egy szakaszában is teljes mértékben elítélték a nőket, mert az egyház szerint a nők a hibásak a férfiak rossz tetteiért...hát...
2011. szept. 7. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

teljesen igazad van, de ha végig olvasod a kérdés magyarázatát rájössz, hogy nem volt értelme ezt ideírnod

pirospacsi!

2011. szept. 8. 05:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!