Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Kicsoda Lilith? (bővebben lent)

Kicsoda Lilith? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

gyakorlatilag tudom ki, sőt sokat olvastam róla, tehát az abszolút részletinformációk érdekelnek, főként eredte és az élső ismert források róla, akár konkrét (magyar(rafordított) szöveg)


csak hogy milyen szinten vagyok a témábon:

tudom hogy ádám elsű felesége, rokonítják lamastuval, az éjszakai bénulással is kapcsolatba hozzák...


2011. szept. 6. 20:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
52%
most miért kaptam "piros pacsit"? konkrétan mert írtam bele offot is, a válaszon kívül? az kemény...
2011. szept. 8. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
olvasd már vigig a magyarázatot a szöveg alatt!
2011. szept. 8. 17:01
 13/13 anonim ***** válasza:
52%
Elolvastam és válaszoltam is a kérdésedre, mellé írtam, hogy ha tényleg igaz Lilith története akkor kvázi a nőktől ered ez a rossz felé hajlás. Most ez a gond, hogy ennyit oda írtam? Nem azt mondtam, hogy te vagy antifeminista, hanem hogy számomra ez a Lilith tűnik annak, amit írtam. Nem értem ezek után mi a probléma. Hogy volt benne egy kis off?
2011. szept. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!