Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Miért vagyok így a vallással?...

Miért vagyok így a vallással? Nagyon érdekes.

Figyelt kérdés
Szóval egyszer nagyon nagy a hitem máskor pedig úgy vagyok vele, hogy nem érdekel egyáltalán. De ha éppen a hitem nagyon meging akkor is az van bennem, hogy minél több embernek elmondhassam amit a bibliáról tudok, hogyha egy embert megérint a hitem akkor már megérte ennyit beszélnem. Úgy érzem, hogy én nem juthatok majd a paradicsomba, mert nem vagyok megkeresztelve, és nem tudok kitartani, de küzdenem kell azért, hogy másokat megmenthessek. Amikor már szinte nincs hitem, és valaki rosszat mond Istenről vagy Jézusról rettenetesen rosszul esik, mintha engem bántanának, de még sincs hitem. Mi történik velem? :( segítsetek megfelelő útra térni KÉRLEK!
2011. szept. 11. 21:48
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Utolsó: ebbe most ne menjünk bele :)


Még az jutott eszembe hogy aki bizonytalan az akár naponta is meújíthatja a keressztségi fogadalmát. Ártani nem fog az biztos.

2011. szept. 13. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! Én azt tudom, hogyha egy csecsemőt merítenek víz alá akkor az a keresztség nem érvényes mivel a gyermek még magától nem tudja eldönteni, hogy hisz vagy nem hisz..
2011. szept. 13. 16:15
 23/26 anonim ***** válasza:

Szia, Kérdező!


Mizu nálad? Hogy vagy mostanában?


Üdv. :)

2011. szept. 29. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
Szia! Semmi különös... kezd megint frissülni a hitem : DD Szerencsére, kértem erőt és kaptam is :)
2011. szept. 29. 20:31
 25/26 anonim ***** válasza:
100%

Ennek örülök. :)


Remélem, tartós lesz. :)


Eszembe jutott valami: Ha szereted a zenét, katt erre a linkre, itt kért valaki, én meg beindultam:


http://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__vallas__2..


Isten áldjon! :)

2011. szept. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
köszönöm! Téged is! :)
2011. szept. 29. 21:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!