Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Félek, hogy bántani fognak!?

Félek, hogy bántani fognak!?

Figyelt kérdés
Tudom, érdekesen hangzik, de van egy srác akivel egy suliba járok, és elkezdett zaklatni, nem hagy békén (kb.18-19 éves, és 8.-kos o.O) aztán ma bekiabált az osztályunkba, és kérdezte, hogy hol vagyok én. Erre én: Tűnjél már el! (sajnos egy csúnya szó is kicsúszott a számon, mert már elegem van belőle) Erre ő: Várjál csak holnap szanaszét verlek! Ma már reggel is Imádkoztam, meg most is, és kérem Istent, hogy védjen meg tőle, hogy ne bánthasson. Csak Istentől tudok megoldást várni, de félek, hogy bántani fog :'( nagyon rosszul érzem magam, és félve megyek be az iskolába, hogy nehogy találkozzak vele :'( :'( egyszerűen szörnyű....Normális, hogy csak Istentől várok segítséget? Mit tegyek? KÉRLEK SEGÍTSETEK!!FÉLEK!
2011. szept. 22. 16:49
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
13/L
2011. szept. 22. 16:50
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
szólj a szüleidnek, az osztályfőnöködnek, az igazgatónak, hogy fenyeget.
2011. szept. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
és mivel adtál okot a viselkedésére?
2011. szept. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
semmit nem tettem, egyszerűen csak valami okból elkezdte, azt hiszi h vmi szajha vagyok...
2011. szept. 22. 17:02
 5/14 anonim ***** válasza:
63%
Próbálj meg vele négyszemközt beszélni, úgy, hogy senki se láthasson titeket. Nyomozd ki, hol lakik és menj el, lássa, te elébe mész és megkérdezed tőle, hogy mondja el, mi a baja veled, mert te nem tettél ellenére. Nagy bátorság kell hozzá, de ha az ember elébe megy annak a dolognak, amitől fél és tisztázza, többnyire megnyugszik.
2011. szept. 22. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
hűha:/ mit tettél már csajszi:/ tuti C típusú fekete bőrű mi?:/
2011. szept. 22. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Hát az a gyerek nem 100-as+19éves és 8adikos
2011. szept. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Szép dolog, ha istentől kérsz segítséget, de én a helyedben inkább a körülöttem lévő felnőtteknek szólnék (pl. szülők, tanárok). Mondd el nekik a körülményeket pontosan, és majd együtt kitaláljátok a megoldást. Lehet, hogy nem is nagy ügy, csak te fújod fel, viszont az is lehet, hogy tényleg komolyan kell venni.
2011. szept. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 yuda ***** válasza:
100%
Ha tudod mikor szokott érkezni a suliba, menj korábban és igyekezz a tanárok környezetében, hatótávolságában lenni. Csengetéskor is figyelj erre, legyél tanár közelben, becsengetéskor is igyekezz a tanárral együtt bemenni-akkor nem mer támadni, és félszemmel úgyis látod lecsillapodott, és nem törődik veled, vagy még mindig méreget-ezt észreveszi az ember és úgy módosíthatod a viselkedésed.
2011. szept. 22. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Nagy hiba, hogy nem szóltál azonnal otthon, mert az egyetlen, akinek baja lehet ebből, jelen pillanatban te vagy.

A legjobb, amit tehetsz, ha egy darabig sehova nem mész egyedül, nem öltözködsz kihívóan, és felnőtthöz fordulsz segítségért - akár szülő, tanár, ismerős, bárki. Ne csak ülj és várd a csodát, mert az nem fog megtörténni. A segítség ott van előtted, csak ki kell nyújtanod érte a kezed = a megfelelő emberhez kell fordulnod. Ne hagyd, hogy rettegésben tartson, mindenképp tegyél valamit! Ne kövesd el azt a hibát, amit én annak idején...

2011. szept. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!