Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Jehova Tanúinak mi a véleménye...

Jehova Tanúinak mi a véleménye erről?

Figyelt kérdés
hello, 17F vagyok, Jehova Tanúja csak éppen ezt mástól még nem mertem megkérdezni mert elég zárkózott vagyok egy ilyenhez a nevemet adni...szóval az orális szexről mi a véleményetek..ez tiltott dolog vagy semleges, lelki ismereti, vagy minek számíthatóbe...!??
2011. okt. 11. 19:37
1 2 3
 21/27 szabolcs1988 ***** válasza:
0%

Az Efezus 5:3,4 verse kijelenti.

"Paráznaság és bármiféle tisztátalanság vagy kapzsiság még csak ne is említtessék közöttetek, mint ahogy szent emberekhez illik, se szégyenteljes viselkedés, se bolond beszéd, se ocsmány tréfálkozás, melyek nem illenek, hanem inkább hálaadás."


A tisztátalan viselkedés, és a szégyenteljes viselkedés magában foglalja az orális kielégülést.

Ha szerinted nem így van akkor szerinted mi az ami ezek közzé a viselkedési formák közzé?

2012. júl. 7. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Nem siklottam át felette. Éppen, hogy arról beszéltem. MIndent szabad, de nem minden használ. Ha nem szereti, akkor ne tegye, ám ha örömszerzés forrása, akkor szabad neki, mondjon bármit a hű és bölcs szolga, akik közül tuti, hogy a legtöbben így elégülnek ki.
2012. júl. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
90%

"A tisztátalan viselkedés, és a szégyenteljes viselkedés magában foglalja az orális kielégülést.

Ha szerinted nem így van akkor szerinted mi az ami ezek közzé a viselkedési formák közzé?"


MOndjuk a homoszexuálisok felvonulása, miközben kint a kukijuk. vagy a nyílvános szex, esetleg a rúdtánc, vagy a buszmegállóban a bugyiban nyúlkálni. De pl. a malac kukijával szexelni, vagy a lóéval is tisztáttalan viselkedés, de a munkahelyen a vécében a kolléganőt meghágni, az is szégyenteljes. De két fél szexuális szabadsága, amit egymás örömére tesznek, mindkét fél beleegyezésével, az nem szégyenteljes: mert ki előtt szégyellik? És nem tisztáttalan, mert amit Isten teremtett, azt mi ne nevezzük tisztáttalannak.

2012. júl. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 szabolcs1988 ***** válasza:
17%
Viszont szexuális kapcsolatot csak házasságon belül lehet létesíteni. Isten ezért alkotta meg a házasság elrendezését.
2012. júl. 22. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

az ószövetség pl. házasságon kívüli közösülést

érdekes módon csak a nők esetében bünteti halállal

férfi elég ha házasságot köt nővel

vagy fizet a nő apjának

2012. júl. 22. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 szabolcs1988 ***** válasza:
0%
Kedves Frakk megírnád a bibliaverset?
2012. júl. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Utálatosnak tartja a Biblia, így mi is. Gusztustalan, ahogy az önkielégítés, házasságtörés stb.is.
2019. nov. 16. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!