Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Hogyan térhetek át a muszlim...

Hogyan térhetek át a muszlim vallásra, mi az az út amit be kell járnom?

Figyelt kérdés

Tanácsos e ilyenkor felkeresni a helyi iszlám közösséget, ha igen mit mondhatnék nekik? Ismerem az öt alappillért(sajnos nem mindegyiket tudtam eddig teljesíteni), segítem a szegényeket, nem eszek disznóhúst, olvasom a Koránt, de ami a legfontosabb szívemből hiszem az egyedüli istent Allahot, és az ő prófétáját Mohamedet(1.pillér).

Imádkozni nem tudok, így azt nem sajnos nem szoktam.

Jobban el szeretnék mélyedni a vallásban, a Koránban, többet szeretnék tudni, és "igazi" hívővé szeretnék válni.

Köszönöm előre is a válaszokat!


2011. nov. 6. 21:09
 1/4 anonim ***** válasza:
mindenképpen keresd fel, mondd meg, hogy kezdő muszlim vagy és örömmel veszed a segítséget. azt hiszem, a hivatalos betéréshez meg kell vallanod a hitedet egy imám előtt. ott majd megtanulod az imákat is.
2011. nov. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
ajanlatos felkeresni egy iszlam kozosseget, mert informaciokkal szolgalhatnak, tanacsokat adhatnak. de ahhoz, hogy ugymond fogadalmat tegyel az uj vallasodrol nem feltetlenul szukseges imam jelenlete. ha tudod mit kell mondanod, barhol, barmikor megteheted...
2011. nov. 25. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2011. nov. 25. 14:15
 4/4 anonim ***** válasza:

Figyelj testvérem! Te elhatároztad, hogy muzulmán testvéremmé válsz. Elmész Nyírderzs felé, ott van egy kocsma,( két kocsma van összese a községben ) oda betérsz és vígan éled az kis drága életed. Ezt az utat kell bejárnod.

Hidd el, ha a vodka hat akkor még magadban is hiszel tesó!!!

2012. jan. 20. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!