Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Egyetértetek a következő...

Egyetértetek a következő kijelentéssel?

Figyelt kérdés
"Semmilyen könyvre nincsen szükségünk a Biblián kívül. Minden léthez szükséges tanács, törvény és kijelentés már le van írva a Bibliában, ezért újat semmilyen más hasonló könyv nem tudna mondani, minden más dologról szóló könyv pedig a Sátán műve."
2011. dec. 19. 23:17
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%

Haha!

Én több ezer könyvet elolvastam, és egyben sem volt benne ördög.

Csak az ember, de az a legmocskosabbtól a legnemesebbig. És rengeteget tanultam, tanulok ma is belőlük, pedig nem vagyok fiatal.

Amúgy az ótestamentum nagy része olvashatatlan.

2011. dec. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
52%
Nem értek egyet.Kérdező,te komolyan azt gondolod,hogy az a könyv,amiben az egy igaz Isten nevében embereket gyilkolnak meg,abban semmi sátáni nincsen? minden léthez szükséges tanács,törvény,és kijelentés benne van....aha,igen ezért dúl a szeretet a földön mióta megírták a Bibliát,ezért nincs szükségünk semmi másra,én is erre tippelek....
2011. dec. 20. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

A kérdező kommentje:


"De ha csak sima könyveket veszünk, pl. az Egri csillagok, nem gondolom, hogy Gárdonyi Gézát a sátán vezette volna."


Pedig az is a sátán műve, hiszen elvonja a figyelmet Isten imádatáról és a biblikus törvények betartásáról.



Kedves Kérdező! Had kérdezzem már meg tőled: Miért pazarlod itt a drága idődet sátántól ihletet dolgokat írva, hiszen ez itt nem a Biblia, és ha minden más írást szerinted a sátán ihlet, akkor a te írásaidat ki ihleti? és Jehova tanúi könyveket prospektusokat? esetleg azok is a Biblia részei?, szóval miért nem Isten igaz imádatával töltöd napjaidat, a helyet, hogy velünk vitatkozol?



A Jézusba vetett hit reményt ad.

2011. dec. 20. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Hn.


A sátán írta a matekkönyvemet.



Valahogy tudtam...

2011. dec. 20. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
sőt,mivel van olyan,hogy matek-metál(tényleg van)ezért dupla Sátán:)
2011. dec. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!