Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » "Egy titkos prófétával való...

"Egy titkos prófétával való beszélgetés - Üzenetek Jézus Krisztustól 2010-2011 (Nagyfigyelmeztetés) " Melyik egyház/közösség adja ki? Vélemények?

Figyelt kérdés
2011. dec. 29. 11:49
 1/8 anonim ***** válasza:

No ki adja ki???


Nem ismerem a könyvet.


Max. elgondolásom van róla. Már a címe is visszatetsző. Mi az hogy titkos próféta?

A próféták nem titkosak, hanem nyíltan prófétálnak és megvallják Istent. Nem értem.

A másik: mi az, hogy üzenet Jézus Krisztustól. "A teljes írás Istentől ihletett és hasznos a tanításra, a feddésre, a megjobbításra, az igazságban való nevelésre, Hogy tökéletes legyen az Isten embere, minden jó cselekedetre felkészített."

Tehát nem tudom, hogy ehhez ki mert kitalálni valami újabb figyelmeztetést! Nem értem.


Titkos próféta. Az utolsó időben élünk és meg van jövendölve, hogy az "Mert hamis Krisztusok és hamis próféták támadnak, és jeleket és csodákat tesznek, hogy elhitessék, ha lehet, még a választottakat is." (Márk 13:22) --> vigyázni kell a csodatevőkkel, a nyelveken szólással, meg jelekkel ami az utolsó időben jön. Régen voltak csodák, Jézus figyelmeztetett, hogy ezek be lettek szüntetve. Nem lehet újabb figyelmeztetés csak a Biblia. Még jó, hogy Jézus figyelmeztetett mindenkit.


Jézus pedig nem jön ide el. Az egekből fog uralkodni: Jelenések 20:4 és Jel 14:1-3 "egekből" fog uralkodni a "földről megvásárolt 144ezerrel"


Szóval nem igazán értem a könyv lényegét. Miért tetted fel a kérdést?

2011. dec. 29. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Az hogy titkos azt jelenti hogy nem fedi fel a kilétét. Azért teszi mert különben tönkretennék, zaklatnák, talán meg is ölnék.


Mielőtt véleményt alkotunk valamiről meg kell nézni hogy mi az, mert így lehet hogy a Szentlélek munkáját ítéljük el. A Biblia is ezt mondja:

"Vizsgáljatok meg mindent, a jót tartsátok meg."

2011. dec. 30. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Azért tettem fel a kérdést, mert választ remélek. Ugyanis a könyvben nincs megjelölve sehol a kiadó, sem a felekezet.
2011. dec. 30. 11:58
 4/8 anonim ***** válasza:

Egy ír nő adja ki, aki katolikus, és laikusként készített egy honlapot.


Szerintem hitelesek a próféciái.

2012. jan. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, a kijelentések ezek szerint sajátjai, ugye? Tehát nem mástól vette át?
2012. jan. 5. 06:59
 6/8 anonim ***** válasza:

Saját állítása szerint korábban csak vasárnaponként templomba járó de a vallását nem komolyan vevő keresztény volt. Korábban azt se tudta hogy vannak ma olyan emberek akik kapnak üzeneteket. És az egyik üzenetben ha jól emlékszem Jézus meg is mondta neki hogy ő ne is olvassa a mások által kapott üzeneteket.

Ez egy több gyereket nevelő családanya aki sikeres üzletasszony is egyben (van civil munkája). Nagy teher neki hogy ezzel kell foglalkoznia.

Nézd meg az interjúkat itt (a hanganyagok között):


www.nagyfigyelmeztetes.hu


Itt elmond olyan dolgokat is hogy hogyan kezdődött ez az egész vagy hogy miért nem lép nyilvánosság elé.

2012. jan. 5. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi!
2012. jan. 6. 14:22
 8/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nem az a fontos hogy ki adja ki a Nagyfigyelmezetetést,hanem az hogy Jézusra is figyeljünk.Ne feledkezzünk meg a legfontosabb dologról :a szeretetről.Ebben nincs semmi rossz .Hamis próféták pedig azok akik Jézus nevében pénzt csikarnak ki az emberekből...

Ahogy abban az időben is megszállta Jézus tanítványait a Szentlélek ,miért ne lehetne még próféta ma is...csak ne hamis próféta legyen...

2012. jan. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!