Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Lehet valahonnan keresztény...

Lehet valahonnan keresztény könnyűzenei cd-ket letölteni ingyen?

Figyelt kérdés

konkrétabban:

hallottam nemrég 2 dalt:

Hús-vér templom

Rejts most el

Azt hiszem, hogy az előadó Pintér Béla.

Nem találok a neten olyan helyet, ahonnan letölthetném ezeket a dalokat cd-re írható verzióban.

Kérek mindenkit, aki tud, hogy segítsen!

köszi


2012. jan. 25. 13:44
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
Torrent,warez,StroggDC...
2012. jan. 25. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 A kérdező kommentje:
nem találtam sehol...
2012. jan. 25. 13:58
 3/46 anonim ***** válasza:

Nem szeretik, ha másolják, mert szerzői jog, a bevételből készül a következő, stb. Valahol igazuk is van, meg nem is értek vele egyet. Neten letölteni nem tudod. Ha valakinek meg van, elküldheti neked, ha van ismerősöd aki rendelkezik eredeti cd-vel és hajlandó rá, különféle programokkal pl. audiograbber mp3 formátumot tudsz belőle csinálni, az már írható másolható.



A Jézusba vetett hit reményt ad.

2012. jan. 25. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 A kérdező kommentje:

éppen ez a problémám..., hogy sehonnan sem tudom megszerezni.

online meg lehet hallgatni, de az nem jó, én a kocsiban is szívesen hallgatnék ilyen jellegű zenéket.

szóval esélytelen???

azt jól tudom, hogy ez a két dal Pintér Béla valamelyik lemezén fent van? Ha igen, melyiken?

2012. jan. 25. 14:53
 5/46 anonim ***** válasza:

Egy kérdés: Miért akarod ingyen letölteni a dalokat, miért nem vásárolod meg a CD-ket?

Légy szíves, őszintén válaszolj.


Üdv. :)

2012. jan. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:

Töltsd le a youtube-ról. Ott is fent van jó minőségben egy csomó.

Itt van egy oldal: *****

Beilleszted a videó linkjét az oldal kiszedi belőle az mp3 sávot ami letölthető lesz.



* Automatikusan eltávolított tartalom.
2012. jan. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:

Igaz, a kérdezőt kérdezted, de én (már csak ilyen vagyok) elmondanám erről a véleményemet. Vannak eredeti CD-im, de sokkal több az mp3 formátumban át vett keresztyén zeném. Miért? Mert nekem sincs annyi pénzem, hogy minden CD-t meg tudjak venni 3-4 ezer forintért. A probléma a következő: tény, hogy ezen CD-k előállítása pénzbe kerül. De! akkor is irreálisnak tartok egy 50ft-os cd-t 3-4 ezer forintért árulni. Aztán a másik kérdés, mi a célja a CD készítőjének? Szolgálni a dalokkal, VAGY PÉNZT KERESNI? Mert ha missziós céllal készül Isten akaratából, akkor Isten a rá valót kirendeli, és lehet ingyen osztogatni! Én magam ezt tartanám Igeinek, és teljesen elutasítom, amikor üzlet lesz a keresztyénség. Az ősegyházban a tehetősek a vagyonukkal szolgáltak, és így a szegények sem szűkölködtek semmiben. Ma, ha nem vagy tehetős, akkor így kell "kuncsorognod" hogy neked is meglehessen az a CD amit szeretnél, de nem adják, csak ha fizetsz! Még hozzá nem is keveset! Mert ha teszem azt egy ilyen CD előállítási ára 10.000db-nál mondjuk 500ft és és 600-700-800ft-ért árulnák, azt hiszem mindenki megvenné. Aki tehetősebb, és szívén viseli ezen CD-k előállítását, adakozhatna rá, és az el nem kelt példányokat ingyen lehetne osztogatni azoknak, akik még ezt az összeget sem engedhetik meg maguknak. Szerintem így lenne az Istennek tetsző, és Igei.



A Jézusba vetett hit reményt ad.

2012. jan. 26. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:

Amit a 6#-os mondott kipróbáltam, működik!



A Jézusba vetett hit reményt ad.

2012. jan. 26. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 A kérdező kommentje:

ha igazán őszinte akarok lenni, akkor nem szívesen adnék pénzt ezért. én elvből nem szoktam pénzt adni ilyesmiért, még a templomban sem szoktam pénzt tenni a perselybe, mert azt gondolom, hogy a hit és az ezzel kapcsolatos dolgok nem szólhatnak a pénzről. értem én, hogy pénzbe kerül előállítani is azt a cd-t és szívesen ki is fizetem az előállítás költségét, de senki ne akarjon hasznot hajtani a valláson, vagy a hiten keresztül!!!

másfelől nem gondolnám, hogy a szerzők ebből akarnak meggazdagodni, ezért meggyőződésem, hogy pintér béla nem azért csinálta a lemezeit, hogy pénzt keressen vele, hanem, hogy így próbálja meg eljuttatni minél több emberhez az evangéliumot. az pedig remélem ingyenes...

2012. jan. 26. 09:53
 10/46 A kérdező kommentje:
ja és a link tökéletesen működik, nagyon kösz.
2012. jan. 26. 09:59
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!