Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mi az a zsoltár?

Mi az a zsoltár?

Figyelt kérdés
Rajzolnom kéne egy zsoltárról, de sehol nincs leírva, mi az pontosan... Holnapra meg kéne, hogy legyen, szóval ne kíméljetek :D
2012. jan. 29. 09:30
 1/6 anonim ***** válasza:
58%
Egyházi énekeskönyv.
2012. jan. 29. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ezzel sokra mentem ám. Rajzolok egy egyházi énekeskönyvet... Amúgy rájöttem a megoldásra. Ha valaki azt mondja: "nézz bele a zsoltárok könyvébe" akkor egyből láttam volna, hogy kapásból így kezdődik: I. Zsoltár...
2012. jan. 29. 09:49
 3/6 A kérdező kommentje:
Egyébként rajzolni még mindig elég nehéz lesz ezekből, ugyanis jelentős részük csak ima, vagyis nincs mit lerajzolni rajtuk, főleg, ha nem vagyok megáldva azzal a képességgel, hogy érzéseket rajzoljak. Erre esetleg egy tipp, ha lenne, megköszönném, de szerintem találok mostmár...
2012. jan. 29. 09:51
 4/6 anonim ***** válasza:
Lerajzolhatod David kiralyt, amint az eg fele emeli kezet es az arcat. Hosszu okori zsido kontosben.
2012. jan. 29. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

A 23. zsoltár jól rajzolható konkrét értelmében (nem érzések):

[link]


Vagy amit mondtak, Dávid király énekli a zsoltárokat Istennek és zenél:

[link]

2012. jan. 29. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A Zsoltár valóban egyházi éneket jelent.


A Bibliai Zsoltárok könyve, pedig énekek gyűjteménye, melyet különböző emberek írtak.

2012. jan. 31. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!