Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Mit gondoltok az adventizmusró...

Mit gondoltok az adventizmusról? Ismertek hívőket?

Figyelt kérdés

2012. febr. 8. 18:16
 1/6 anonim ***** válasza:
67%

Szia!


Adventista közösségbe járok már egy ideje, jelenleg ott készülök a Keresztségemre. Nekem nagyon tetszik az adventizmus :-) Szeretek adventista előadásokra/Istentiszteletekre járni, nagyon érdekes dolgokat lehet ott hallani. Emellé odafigyelnek az egészséges táplálkozásra is, és a hívek is rendkívül kedvesek, Istenfélő emberek. Szóval én tökéletesem érzem magam ott ^^

2012. febr. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 izidorkata ***** válasza:
Nagyon színvonalas előadásokat lehet letölteni a különböző honlapjaikról.
2012. febr. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Először azthittem hogy tök hülyeség az egész hogy megjövendölik hogy valamikor eljön jézus, most már tisztelem, katolkius vagyok persze de tiszteletben tartom. azthittem nincsenek adventisták mo-n, felkeltettétek az érdeklődésemet, utánanézek :)
2012. febr. 8. 23:33
 4/6 anonim ***** válasza:
0%

Szia

Én katolikus vagyok, és papnak készülök.

Nagyszüleim Adentisták így eléggé belelátok az egyházukba.

Mint közösség, semmi gond nincsen velük, de a tanaik szöges ellentétben állnak az igazságal.

Hidd el nekem nem érdemes az ilyen szektákhoz csapódni, semmi jó nem származik belőlük ezek mögött kizárólag a pénz és a hatalom vágy áll.


ha valami kérdésed van, akkor írj bátran privátba :D


heló

2012. febr. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
61%

Sziasztok!


Erre szeretnék reagálni: "Hidd el nekem nem érdemes az ilyen szektákhoz csapódni, semmi jó nem származik belőlük ezek mögött kizárólag a pénz és a hatalom vágy áll."


Én református körből jöttem és ez a leírás pontosan illik mindegyik nagyegyházra, és éppen a kicsikre nem! ;-)


Én adventista vagyok és teológiát végeztem...


Még egy utolsó gondolat ehhez: "Mint közösség, semmi gond nincsen velük, de a tanaik szöges ellentétben állnak az igazságal." - nos a katolikus egyház esetében sajnos az elsővel is gond van, nemhogy az utóbbival... ;-)


Amúgy a katolikus embereket szeretem, sok katolikus barátom is van, tehát nem személyeskedésnek szántam!


Üdv. Péter

2012. febr. 10. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Törvénykezők, önigazultak, bálványimádók:(
2015. júl. 1. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!