Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Ti érzitek azt, hogy Isten...

Ti érzitek azt, hogy Isten létezik?

Figyelt kérdés
Én kicsi korom óta tudom, sőt érzem azt, hogy létezik és ez nagyon furcsa. Soha egy pillanatig sem kételkedtem a létezésében. Tudom, hogy ott van mindenhol és érzem a jelenlétét. Ez normális? Van olyan aki ugyanígy érez?
2012. márc. 12. 22:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem normális. Legalább is saját magamat normálisnak tartom, és én is hasonlóan érzek, mint te, szóval ha magamat vehetem normálisnak, akkor te is az vagy :)
2012. márc. 12. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
95%
Én sokszor hitetlenkedek, elgondolkodok hogy hát ha a tudomány ezt mondja meg azt meg logika meg minden hülyeségről, de aztán rájövök hogy Isten létezik, és imádkozok hogy segítsen a hitetlenségemen
2012. márc. 12. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 Imi válasza:

Jól működnek a szerotonin receptoraid :D

Igen, érzem.

2012. márc. 13. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
igen, én is érzem. és soha nem voltam kereszteny szellemben nevelve, erre nem lehet fogni. sőt a csaladban majdhogynem en vagyok az egyetlen kereszteny.
2012. márc. 13. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
igen :)
2012. márc. 13. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
21%
Ez az emberi agy egyik furcsasága.
2012. márc. 13. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

"Ez normális?"


Nem, szerintem ez nem normális hanem inkább a Szentlélek egy ajándékának, egy különleges karizmának lehetne nevezni.

Én nem érzem Isten jelenlétét mindig de volt egyszer álmomban néhány perc amikor "tudtam" vagy úgy is mondhatnám hogy valamilyen természetfeletti módon éreztem hogy létezik. Akkor tértem meg felnőttként.

2012. márc. 13. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Igen
2012. márc. 13. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Napirai11 válasza:

Kedves Kérdező!

Teljesen normális, amit érzel, és nagyon boldog ember lehetsz.

Üdv: Napirai

2012. márc. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:) Igen boldog vagyok, mert tudom, hogy Ő velem van, de sajnos még van mint változtatni az életemen ahhoz, hogy olyan legyek amilyennek egy jó hívőnek lennie kéne. Remélem, hogy mihamarabb eljön ez az idő és megtalálom Őt és a rendes életet. És egy olyan párt magam mellé aki szintén hisz és nem nevet ki a hitemért.
2012. márc. 13. 18:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!