Létezik Isten?

Figyelt kérdés
2011. dec. 2. 20:34
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
6%
Attól függ Isten alatt mit értesz.Mindenki számára mást jelent az Isten fogalom.Szerintem a megszemélyesített Isten nem létezik.De az univerzum, ahol élünk létezik, nekem ezt jelenti az Isten szó. Magát a mindenséget szóval szrintem van Isten.
2011. dec. 2. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim válasza:
71%

Igen.

19/f

2011. dec. 2. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
62%
Kivetített szuperego, persze, hogy létezik. Az ember teremtette.
2011. dec. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
31%
Igen, bizonyos emberek fejében... -.-"
2011. dec. 2. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
54%
szerintem nem, az univerzumot meg szerintem értelmetlenség istennek hívni 19/f
2011. dec. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
34%
Attól függ mit értesz Isten alatt. Van aki a kereszténység Istenét, van aki az emberben lakozó spiritualitást, van aki a világot mozgató erőt, van aki az univerzumot létrehozó erőt, és vannak akik az őseinket több-ezer éve meglátogató fejlett idegeneket. Isten önmagában eléggé relatív és semmitmondó szó. Ahány ember, annyi vélemény.
2011. dec. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
45%
Nem mert az evolúció régészeti leletekkel be van bizonyítva. Részletes leletek bizonyítják az evolúciót mely mai napig folyik, ugyan is az nem áll meg. Csak olyan lassú folyamat hogy 1000 év kell ahhoz hogy észrevehető legyen. ebből az következik hogy 1000 vagy 2000 év múlva az ember nem így fog már kinézni ahogy most kinéz, már ha egyáltalán megéljük azt az időt.
2011. dec. 3. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez utóbbi nem zárja ki Isten létezését, viszont nem is találtak semmit, ami alátámasztaná.
2011. dec. 3. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
0%

"Nem mert az evolúció régészeti leletekkel be van bizonyítva."


És akkor ma miért nem alakulnak ki új fajok, vagy nem kell spontán életre a kávéscsészémben a víz? Az evolúció legalább annyi helyen sántít, mint a vallásos hülyeségek. Még szerencse h egyik népes táborba sem tartozok.

2011. dec. 3. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Ebből a kommentből az látszik, hogy beteg voltál, amikor erről a suliban tanítottak. Legalább ne fikázz, ha nem tudod miről van szó.
2011. dec. 3. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!