Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Vallás » Tudnátok olyan idézeteket...

Tudnátok olyan idézeteket mondani a Bibliából, ami enyhíti a fájdalmat, amit egy elvesztett felebarát miatt érzek?

Figyelt kérdés

Nem ismertem személyesen azt a lányt, és kisfiát, aki meghalt, de nagyon megviselt a halála. Bármilyen idézetet szívesen olvasok, ami ehhez kapcsolódik. Nagyon köszönöm!


14/L


2012. márc. 26. 20:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Részvétem és sajnálom:(

Ha lesz idézet, gyújts nekik egy gyergyát, ha gondolod.


[link]

2012. márc. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szia. Köszönöm.

Nem tudom, hallottad-e a tv-ben azt a karambolt, amiben egy 22 éves nő és a 3 hónapos kisfia vesztette életét, mert átment az ellenkező sávba. A nővérem ismerte a lányt, és annak a férjét, és én is láttam őket facebook-on. Iszonyatosan rossz ez az egész, nagyon megérintett.


Egyébként ezen a gyújtsegygyertyát-on is fent vannak, Búcsú Boglárka néven.

2012. márc. 26. 20:39
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


"Közel van az Úr a megtört szívekhez, és megsegíti a sebhedt lelkeket." (Zsolt 34,19)


"Ne félj, mert én veled vagyok; ne csüggedj, mert én vagyok Istened; megerősítelek, sőt megsegítlek, és igazságom jobbjával támogatlak...Mivel én vagyok Urad, Istened, a ki jobbkezedet fogom, és a ki ezt mondom néked: Ne félj, én megsegítelek!" (Ésa 41 10;13)


Remélem tudtam segíteni

2012. márc. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
És részvétem, és én is sajnálom..
2012. márc. 26. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen, sokat segítettél, ezek nagyon szép idézetek, köszönöm!
2012. márc. 26. 21:25
 6/6 szabolcs1988 ***** válasza:

Héberek 11:6

Jelenések 21:4

2012. márc. 29. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!